لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۰۲

شورای شهر لس‌آنجلس از فدراسیون والیبال ایران تقدیر کرد


اهدای لوح تقدیر به فدراسیون های والیبال ایران و آمریکا در شورای شهر لس آنجلس
اهدای لوح تقدیر به فدراسیون های والیبال ایران و آمریکا در شورای شهر لس آنجلس

شورای شهر لس انجلس روز سه‌شنبه میزبان رئیس فدراسیون والیبال ایران و نماینده وزارت ورزش بود.

محمد رضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران و حسنی‌خو، نماینده وزارت ورزش ایران با حضور در شورای شهر لس‌آنجلس مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم، شورای شهر لس‌آنجلس، با اهدای لوح، از فدراسیون‌های والیبال ایران و آمریکا به دلیل شرکت در مسابقات کاپ والیبال آمریکا در لس‌آنجلس تقدیر کرد.

داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ایران در حاشیه این مراسم ضمن تشکر از میزبانی آمریکائیها، شرکت در این مسابقات را تنها براي کسب آمادگی دانست و نتیجه دیدارهای دوستانه را کم اهمیت خواند.

در لوح تقدیر شورای شهر لس‌آنجلس، ضمن بر شمردن پیروزی‌های تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی و جهانی، کسب بهترین نتایج در رقابتهای قهرمانی جهان در لهستان برای تیم ملی والیبال ایران آرزو شده است.

تیم ملی والیبال ایران برای شرکت در یک اردوی آمادگی مشترک با تیم ملی والیبال ایالات متحده آمریکا، به لس‌آنجلس سفر کرده است. تیم ایران در جریان این اردو چهار بازی مقابل تیم آمریکا برگزار می‌کند. تا کنون دو بازی از این مسابقات برگزار شد و آمریکا از هر دو بازی پیروز بیرون آمده است. فدراسیون والیبال آمریکا این بازیهای چهارگانه را «کاپ والیبال آمریکا» نامیده است.

دو تیم خود را برای شرکت در مسابقات جهانی لهستان، که اواسط شهریورماه برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

XS
SM
MD
LG