لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۵۸

واکنش ها در ایران به سفر ستاره بریتانیایی پورن به تهران


کندی چارمز، ستاره فیلم های پورن
کندی چارمز، ستاره فیلم های پورن

سایت خبری تسنیم در ایران می گوید که یک مقام کنسولی در وزارت امور خارجه ایران به خبر سفر کندی چارمز، پورن استار ۲۵ ساله بریتانیایی، به ایران واکنش نشان داده است.

تسنیم که نام این مقام را منتشر نکرده، به نقل از او نوشته است خانم "کندی چارمز" با نام واقعی خود به ایران سفر نکرده و از طریق یک آژانس مسافرتی و با استفاده از یک نام دیگر و به عنوان آرایشگر و با کسب مجوزهای معمول و متعارف قانونی، به ایران سفر کرده است.

چند روز پیش، کندی چارمز در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی با حجاب نوشت، در ایامی که برای گذراندن تعطیلات و عمل جراحی زیبایی بینی به ایران سفر کرده بود، نتوانست به دلیل نبود دسترسی مناسب به شبکه‌های اجتماعی به سوالات و تماس‌های دوستانش پاسخ دهد.

خانم چارمز ایران را "پایتخت عمل زیبایی بینی" توصیف کرد که به نوشته دیلی میل، گفته می شود تعداد اینگونه عمل ها در آن، حتی ممکن است از تعداد عمل های زیبایی در لس آنجلس که مردم در آن عاشق چنین عمل هایی هستند، بیشتر باشد.

به نوشته دیلی میل هزینه جراحی بینی در ایران حدود ۶۰ درصد از عمل مشابه در بریتانیا ارزان تر است و خیلی های دیگر نیز ممکن است مایل به انجام چنین عمل هایی و گردشگری پزشکی باشند.

سفر این پورن استار مشهور انگلیسی به ایران با واکنش گسترده ایرانیان در شبکه های اجتماعی روبرو شده است.

انتشار این مطلب موجب شد در مدتی کوتاه هزاران نفر بر تعداد دنبال کنندگان ایرانی صفحه او در اینستاگرام افزوده شود و موجی از نقطه نظرهای مختلف در مورد سفر او به راه بیافتد.

خانم چارمز نوشته است از تهران بسیار خوشش آمده و مردم آن کشور با او مهربان و سخاوتمند بودند. او نوشت که بسیار تحت تاثیر این سفر قرار گرفته است. وی همچنین در صفحات اجتماعی خود نوشته بود کسی جز خانواده و دوستان نزدیکش از سفر او خبر نداشته است.

با این حال، روزنامه دیلی میل نوشته است که برخی از سفر او به ایران استقبال نکردند و زیر تصویر او در اینستگرام با زبان غیرانگلیسی و با اظهاراتی تند و گاه رکیک به او حمله کردند به طوری که کندی چارمز مجبور شد عکس سفرش به ایران را حذف کند.

به نوشته دیلی میل حدود ۴۰ هزار ایرانی به تصویر او واکنش نشان دادند و مطالب بدی علیه او زیر عکس با حجابش نوشتند.

سفر این پورن استار بریتانیایی به ایران در حالی صورت می گیرد که در پی لغو تحریم ها، ایران می خواهد علاوه بر فروش نفت، از دیگر منابع مالی از جمله گردشگری بهره مند شود. پیشتر، حسن روحانی گفته بود ایران خود را آماده "سونامی گردشگران خارجی" می کند.

XS
SM
MD
LG