لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۵۵

پس از ارسال توضیح به خبرگزاری فارس؛ سالار عقیلی به جشنواره فجر برگشت


او روز پنجم بهمن ماه به دلیل آنچه "حضور در یک شبکه ماهواره‌ای غیرمجاز" خوانده شد٬ از جدول برنامه‌های جشنواره موسیقی فجر کنار گذاشته شده بود.
او روز پنجم بهمن ماه به دلیل آنچه "حضور در یک شبکه ماهواره‌ای غیرمجاز" خوانده شد٬ از جدول برنامه‌های جشنواره موسیقی فجر کنار گذاشته شده بود.

سالار عقیلی، خواننده موسیقی اصیل ایرانی که به دلیل حضور در استودیوی تلویزیون "من‌و‌تو" در لندن از جشنواره موسیقی فجر حذف شده بود پس از آن که توضیحی را به خبرگزاری فارس فرستاد، دوباره اجازه حضور در جشنواره را پیدا کرد.

آقای عقیلی روز پنجم بهمن ماه به دلیل آنچه "حضور در یک شبکه ماهواره‌ای غیرمجاز" خوانده شد٬ از جدول برنامه‌های جشنواره موسیقی فجر کنار گذاشته شده بود. این تصمیم اعتراض "خانه موسیقی" را به دنبال داشت.

این خواننده موسیقی اصیل ایرانی در یادداشت خود که به طور اختصاصی در اختیار خبرگزاری فارس، متعلق به سپاه پاسداران قرار گرفته بود توضیح داد که مشکل به وجود آمده یک "سوءتفاهم" است و او هدفی جز آشنایی بیشتر جوانان با "موسیقی فاخر" ایرانی نداشته است.

در نهایت روز پنج‌شنبه حمیدرضا نوربخش، مدیر سی‌ و یکمین جشنواره موسیقی فجر به خبرگزاری فارس گفت با توجه به اینکه سالار عقیلی "خواننده شناخته شده‌ای است و در این مدت خدمات بسیاری نیز انجام داده‌ است" دوباره او را در جدول برنامه‌های جشنواره قرار داده‌اند.

او همچنین عنوان کرده که با "مسئولان مربوطه" رایزنی کرده و " تایید مراجع ذی‌صلاح" را برای بازگشت سالار عقیلی دریافت کرده است.

XS
SM
MD
LG