لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۳۶

شروین حاجی‌پور خطاب به آمنه‌سادات ذبیح‌پور: برای منافع شخصی به هر شایعه‌ای دامن زدی


شروین حاجی پور، خواننده ترانه «برای» و برنده جایزه بین‌المللی «گرمی»
شروین حاجی پور، خواننده ترانه «برای» و برنده جایزه بین‌المللی «گرمی»

شروین حاجی‌پور، برنده جایزه بین‌المللی «گرمی»، با اشاره به سابقه آمنه‌سادات ذبیح‌پور در «پرونده‌سازی‌های بی پایه»، او را مستحق حملات فعالان حکومتی دانست.

خواننده نماهنگ اعتراضی «برای» در صفحه «ایکس» در واکنش به دادخواهی این خبرنگار حکومتی از نسبت دهندگان «تهمت ناروا» نوشته: « تمام دوران کاری حرفه ایت مشغول پرونده‌سازی‌های بی‌پایه و اساس بودی و در جهت منافع شخصیت به هر شایعه مزخرفی دامن زدی، زمین خیلی گرده و خدا خیلی بزرگ، شاکر باش که تقاصشو تو همین دنیا پس دادی رفیق»


در پی اعلام بیزاری آمنه‌سادات ذبیح‌پور، چهره رسانه‌ای حکومتی، از محمود احمدی‌نژاد و «دوزاری» خطاب کردن او در شبکه اجتماعی «ایکس»، دونفر از طرفداران رئیس جمهوری پیشین، علی حسینی و حمید فیض‌آبادی، با حمله به این «بازجو-خبرنگار» از داشتن روابط او با مردان خبر دادند.

انتشار این اظهارنظرهای جنجالی در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های گسترده کاربران مواجه شد.

آمنه‌سادات ذبیح‌پور در پاسخ به دو طرفدار محمود احمدی‌نژاد، آنها را به «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» و «انتشار مطالب توهین‌آمیز و تهمت ناروا» متهم کرده و به مراجع قضایی شکایت کرده است.

به گزارش رسانه‌های ایران، علی حسینی، وکیل محمود احمدی‌نژاد، در واکنش به این شکایت گفته است که توضیحات و دلایلش را در مراجع قانونی ارائه خواهد کرد.

XS
SM
MD
LG