لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۱۳

واقعیت‌هایی از داخل ایران| رئیس دادگستری ایران می گوید «کوتاه بیاییم زنان بی حجاب به ورزشگاه می‌روند»

مراجعه ۲۰۳ بیمار تنفسی به بیمارستانهای خوزستان

۲۰۳ نفر در پی بارندگی ۲۴ ساعت گذشته با عارضه تنفسی، به مراکز درمانی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز مراجعه کردند.

تنگی نفس شهروندان خوزستانی همزمان با نخستین باران های پاییزی از سال ۱۳۹۲ آغاز شد و تا سال ۱۳۹۴ بیش از ۶۰ هزار نفر به دلیل مشکلات تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کردند. ۱۸ گزینه به عنوان عامل این تنگی نفس در خوزستان بررسی شد و چهار احتمال مشعل های چاه های نفت، سوزاندن مزارع نیشکر، سوزاندن زباله و گرده گیاهی(درخت کنوکارپوس) به عنوان عامل تنگی نفس معرفی شدند.

منبع: صداوسیما

تصادف خودروی همراهان وزیر کار و مرگ دو مدیر ارشد

در سفر یک روزه مقامات ارشد وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به استان گلستان، یکی از خودروهای این هیات دچار سانحه رانندگی شد.

تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در این سانحه جان خود را از دست دادند.

منبع: ایسنا

فرار شهردار منتخب تهران از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران

پیروز حناچی شهردار منتخب تهران در اولین رویارویی‌اش با خبرنگاران حاضر به پاسخگویی به سوالات آنها نشد. همچنین تیم حفاظت وی به همراهی روابط عمومی شهرداری تهران تلاش کردند که وی در جمع خبرنگاران حاضر نشود.

منبع: تسنیم

رئیس دادگستری تهران: کوتاه بیاییم بعدا می‌گویند زنان بی‌حجاب به ورزشگاه بروند

غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران با انتقاد از مسئولان دولت، حضور زنان در ورزشگاه‌ها را موضوعی «فرعی» نامید و گفت: اگر امروز گوشه‌ای از ورزشگاه را به بانوان اختصاص داده ایم که مبادا فدراسیون فوتبال تعلیق نشود فردا می‌گویند زن و مرد باید در کنار هم فوتبال تماشا کنند؛ حتما بعدا اظهار می‌دارند که زنان بدون حجاب باید در استادیوم حضور یابند.

منبع: فرارو
XS
SM
MD
LG