لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۳۱

یک نماینده مجلس: کی‌روش به خواست دولت روحانی در تیم ملی ماندگار شد


کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

در پی ماندگار شدن کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران در سمت خود، یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت که این مربی پرتغالی به خواست دولت در ایران ماندگار شده است.

کمال‌الدین پورموذن، نماینده اردبیل که به نوشته خبرآنلاین پیگیر حل مشکلات کی‌روش بود به این سایت خبری گفت باید به خاطر حل مشکل کی‌روش از نهاد ریاست جمهوری تشکر کند. او گفت: «به نظرم این نگاه مثبت موجود در دولت بود که سبب شد کارلوس کی‌روش به عنوان مربی منتخب مردم در تیم ملی بماند.»

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران اواخر فروردین ماه در حالیکه از شرایط آماده سازی تیم ملی و نحوه برخورد با خود ناراضی بود در یک کنفرانس خبری گفت که دیگر قادر به ادامه کار به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیست. او همچنین از ضبط گذرنامه خود در فرودگاه امام تهران به شدت انتقاد کرد.

گذرنامه این مربی پس از بازگشت تیم ملی از سوئد ضبط شد. همزمان، انتقادات مربیان و چهره‌های فوتبالی سرشناس نظیر قلعه‌نویی، مایلی کهن، خداداد عزیزی و عابدزاده از کی‌روش بالا گرفت.

روز شنبه پنجم اردیبهشت، حسنی خو، نماینده وزارت ورزش، پس از خروج از یک جلسه با کارلوس کی‌روش و کفاشیان گفت که بر اساس تفاهمی که انجام شد، قرار شد کی‌روش کارش را در تیم ملی دنبال کند. او گفت: «اگر بخواهیم به موفقیت برسیم نمی‌توانیم در فدراسیون دو صدا داشته باشیم. اگر هم کسی تمایل ندارد می‌تواند از فدراسیون فوتبال برود چرا که وزارت به این نتیجه رسیده است که کی‌روش کارش را با تیم ملی دنبال کند.»

پیش از این، کارلوس کی‌روش، علیرضا اسدی، دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال را منتقد اصلی خود عنوان کرده بود.

XS
SM
MD
LG