لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۵۵
آستیاژ حقیقی و امیرمحمد احمدی

۲۲ سال زندان برای زوج بلاگری که در میدان آزادی رقصیدند

مهمترین خبرهای ایران و جهان در روز یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

خلاصه

۱۷:۳۲ ۹.۱۱.۱۴۰۱

قوه قضاییه از «تلاش‌های سترگ» صلواتی تقدیر کرد

۱۷:۰۳ ۹.۱۱.۱۴۰۱

در پی ادعای دادستان تهران مبنی بر این که داماد عبدالکریم سروش در جریان اعتراضات سراسری به «رهبری و تأمین مالی اراذل و اوباش» متهم بوده، ستوده سروش همسر علیرضا ارادتی در نامه‌ای ماجرای بازداشت او و روند پرونده را شرح داد.

۱۶:۳۱ ۹.۱۱.۱۴۰۱

دادگاه انقلاب کیانوش سنجری را به «تبلیغ علیه جمهوری اسلامی» متهم کرد

۱۶:۱۵ ۹.۱۱.۱۴۰۱

دادگاه آرمیتا عباسی، معترض جوان، برگزار شد

۱۴:۳۹ ۹.۱۱.۱۴۰۱

کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس گفته است پس از کشف یک «بسته انفجاری دست‌ساز» در بلوار شریعتی (معالی‌آباد) شیراز در چهارم آبان ماه امسال، برای ۷ نفر از بازداشت‌شدگان در ارتباط با آن، «کیفرخواست» صادر شده است.

این مقام قضایی جمهوری اسلامی با اعلام اینکه اتهامات وارده به آنها «اجماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور» است، مدعی شده که هیچ یک از این افراد در خطر «اعدام» قرار ندارند.

۱۴:۳۸ ۹.۱۱.۱۴۰۱

سایمون شرکلیف، سفیر بریتانیا با انتشار توییتی با مردم زلزله‌زده خوی ابراز همدردی کرد. شرکلیف نوشت: با مردم شهرستان #خوی در آذربایجان غربی که در این سرمای سخت زمستان دچار #زلزله شده‌اند ابراز همدردی می‌کنم.

۱۲:۳۷ ۹.۱۱.۱۴۰۱

۱۲:۳۶ ۹.۱۱.۱۴۰۱

محمد مرندی، مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره کننده هسته‌ای جمهوری اسلامی با اشاره به عملیات پهپادی شب گذشته در یک سایت نظامی نزدیک #اصفهان، گفته است: «هفته خوبی» برای اسرائیل «چه در داخل و چه در خارج» نیست.

۱۱:۱۷ ۹.۱۱.۱۴۰۱

۱۱:۱۶ ۹.۱۱.۱۴۰۱
زلزله در خوی - بهمن ۱۴۰۱
زلزله در خوی - بهمن ۱۴۰۱

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG