لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۱۶

بازی کامپيوتری سرکوب سران اصلاح طلبان ايرانی در اصفهان توزيع شد


بازی کامپيوتری سرکوب سران اصلاح طلبان ايرانی در اصفهان توزيع شد
بازی کامپيوتری سرکوب سران اصلاح طلبان ايرانی در اصفهان توزيع شد

گاردين زيرعنوان «بازی کامپيوتری در ايران موسوی اصلاح طلب را يک هدف ساخته است»، می نويسد محافظه کاران ايرانی به مشارکت در سرکوبی های مجازی از طريق يک بازی جديد کامپيوتری دعوت شده اند که می توانند مير حسين موسوی، و ديگر رهبران اپوزيسيون را نابود کنند.

دراين بازی، که مبارزه با سران فتنه نام گذاری شده است، بازی کنندگان جت های جنگنده را برای شليک به هدف هایی به پرواز در می آورند که به شکل موسوی، و ياران اصلاح طلب او، مهدی کروبی و محمد خاتمی رئيس جمهوری پيشين ساخته شده است. به گزارش وب سايت های ايرانی، ظاهرا توزيع کپی های اين بازی در اصفهان با اجازه پليس محلی انجام گرفته است.

موسوی که در سال های دهه ۱۹۸۰ نخست وزير بود، در آستانه سالگرد انتخابات رياست جمهوری که وی و حاميانش مدعی اند با تقلب به سود محمود احمدی نژاد رئيس جمهوری شاغل برگزار شد، زير فشار روز افزون تندروهاست.

هفته گذشته ۱۷۵ نماينده از مجلس ۲۹۰ نفری شورای اسلامی که در سلطه محافظه کاران است، از قوه قضائيه خواستار محاکمه موسوی شدند که اعدام پنج نفر از جمله چهار کرد را به اتهام تروريست بودن و محاربه با خدا تقبيح و محکوم کرده بود - اتهامی که مجازات آن در جمهوری اسلامی مرگ است. در همين حال غلامحسين الهام، عضو شورای نگهبان، موسوی را به عنوان يک محارب با خدا محکوم کرده است.

تحليلگران می گويند موسوی در هفته های اخير ضمن سخت تر کردن موضع خود ديکتاتوری و قدرت فاسدی را که به نام اسلام بر ايران حکومت می کند محکوم کرده است.

XS
SM
MD
LG