لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۳۹

صدا و سیما: سهم هرکاندیدا، دو نیم ساعت


ستاد انتخاباتی صدا وسیمای جمهوری اسلامی ضوابط نمایش مستندهای تبلیغات تلویزیونی برای کاندیداهای ریاست جمهوری را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری ایسنا، هر کاندیدا می تواند دو مستند نیم ساعته درباره خود تهیه کند و برای پخش به سیمای جمهوری اسلامی ارائه دهد.

هنوز معلوم نیست که امسال مانند سال ۱۳۸۸ مناظره زنده تلویزیونی میان کاندیداها برگزار خواهد شد یا نه. مناظره های تلویزیونی جنجال انگیز در جریان انتخابات سال ۱۳۸۸ به ویژه با اتهام های احمدی نژاد علیه فرزندان هاشمی رفسنجانی و زهرا رهنورد تداعی می شود که جمله معروف « بگم بگم» احمدی نژاد از همان جا بر سر زبان ها افتاد. در این مناظره ها کاندیداهای مقابل احمدی نژاد از عادلانه نبودن مناظره هابه صورت اعمال تبعیض سازمان صدا و سیما به نفع احمدی نژاد در توزیع وقت و اختصاص فرصت پاسخ دهی شکایت کرده بودند.

روز چهارشنبه عزت الله ضرغامی در پاسخ به این سوال که چه تضمینی برای عدم تکرار حوادث سال ۸۸ در ضمن مناظره ها وجود دارد، گفت برای این منظور آیین نامه برگزاری مناظرات و برنامه های تبلیغاتی انتخابات آماده شده است.

به گزارش خبر انلاین، رئیس سازمان صدا و سیما همچنین به خبرنگاران گفت در صورتی که مناظره ای برگزار شود حتما به صورت زنده خواهد بود.

عزت الله ضرغامی گفت پس از اعلام نام نامزدهایی که صلاحیت شان به تایید شورای نگهبان رسیده است، برنامه دقیق صدا و سیما برای مناظره ها و دیگر برنامه های انتخاباتی منتشر خواهد شد.
XS
SM
MD
LG