لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۲۲

در آیفون ۷ منتظر چه تغییراتی باشیم؛ دو روز تا رونمایی در ۱۷ شهریور


چهارشنبه ۱۷ شهریور ایفون ۷ رونمایی می شود.
چهارشنبه ۱۷ شهریور ایفون ۷ رونمایی می شود.

تا دو روز دیگر قرار است جدیدترین گوشی تلفن شرکت اپل، معروف به گوشی آیفون ۷ در کالیفرنیا رو نمایی شود. اما گوشی جدید آیفون چه ویژگی هایی دارد.

به نوشته سایت وِرگ، مراسم روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح به وقت کالیفرنیا و نیمه شب پنجشنبه به وقت تهران برگزار می شود. شرکت اپل از دو گوشی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رو نمایی می کند. قرار است در کنار این دو مدل گوشی، از ساعت اپل ۲ رو نمایی شود.

سایت ورگ نوشته که این گوشی ایفون ۷ پنج رنگ انتخابی دارد که رنگ های رز طلایی، طلایی و نقره ای گوشی های فعلی به همراه رنگ های خاکستری بجای سیاه و سیاه پیانویی به رنگ بندی ایفون ۷ اضافه می شود.

مطابق روال اپل، گوشی آیفون ۷ اس نیز برای سال ۲۰۱۷ نگه داشته شده است.

آیفون ۷ پلاس حافظه های سه گیگابایتی خواهد داشت که کمک می کند این گوشی روان تر از گوشی فعلی کار کند.

آنتن ایفون ۷ برعکس گوشی های فعلی که در پشت بصورت خط دیده می شود، در گوشی های جدید به بالا و پایین و حاشیه گوشی هدایت‌شده‌اند.

اگر دنبال هدفون های ۳.۵ میلیمتری فعلی برای گوش کردن به موزیک هستید، فراموش کنید. ایفون ۷ با بلندگوهای بزرگتر عرضه شده است و جک هدفون های ۳.۵ حذف شده است.
یکی دیگر از تغییرات بزرگ ایفون ۷، تغییر دکمه هوم سنتر ایفون است. این سیستم فعلی جایش را به سیستم لمسی و الکترو مغناطیسی می دهد.

همیشه طول باتری گوشی موضوع مهمی برای کاربران ایفون است. در گوشی های ۷ هم باز طول عمر باتری افزایش یافته است و باتری ۱۹۶۰ میلی آمپر برای آیفون ۷ و ۲۹۱۰ برای ایفون ۷ پلاس طراحی شده است.

منتظر عکس های بهتر از آیفون های ۷ هم باشید چون لنز دوربین اصلی در هر دو گوشی بزرگ‌تر شده است.

XS
SM
MD
LG