لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۵۱

«ادریس البا» بازیگر مشهور انگلیسی شرکت ضبط موسیقی خود را افتتاح کرد


«ادریس البا» که بیشتر با نقش هایش در فیلمهای سینمایی و سریال های تلویزیونی شناخته می شود، یک شرکت ضبط موسیقی راه اندازی کرده است.

«ادریس البا» بیشتر با نقش هایش در فیلمهای سینمایی و سریال های تلویزیونی شناخته می شود. مشهورترین فیلم او «جانوران بدون کشور» است که برایش چند جایزه به ارمغان آورد از جمله جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد «ایندیپیندنت اسپیریت»،که به فیلمسازان مستقل اعطاء می شود.

«ادریس البا» برای نقشش در سریال «لوتر» هم چندین جایزه از جمله «گلدن گلوب» بهترین بازیگری در یک مینی سریال را گرفت اما او قصد دارد در عرصه موسیقی هم فعالیت کند.

این هنرپیشه بریتانیایی، در کنار حرفه بازیگری، در چند سال اخیر در عرصه موسیقی هیپ هاپ و رقص نیز فعال بوده و هر از گاهی به عنوان دی جی کار می کند.

حالا، او یک شرکت ضبط موسیقی را به نام خود ثبت کرده است.

«ادریس البا» روز سوم ژوئیه، راه اندازی استودیوی ضبط موسیقی «۷ والاس» را اعلام کرد.

نخستین هنرمندی که برای همکاری با این شرکت ضبط موسیقی قرارداد امضاء کرده است «جیمز بی کی اس» هنرمند فرانسوی است.

«جیمز بی کی اس» از خانواده ای اهل کامرون است و در زمینه تهیه موسیقی هیپ هاپ تجربه های ارزنده ای دارد. او با هنرمندان بزرگ آمریکایی فعال در این عرصه همچون «ددی» و «طالب کویلی» همکاری کرده است.

«جیمز بی کی اس» هم اکنون ساکن پاریس است و برای تبلیغات خانه های مشهور مد از جمله «ایو سن لوران»، «پرادا» و «جورجیو آرمانی» موسیقی می سازد.

او برای چندین فیلم فرانسوی نیز موسیقی متن ساخته است.

«جیمز بی کی اس» چند سالی است به ریشه های خود علاقه مند شده و در زمینه موسیقی آفریقایی نیز فعالیت می کند.

«ادریس البا» از او به عنوان هنرمندی با آینده درخشان یاد می کند.

«جیمز بی کی اس» قرار است اولین تک ترانه خود را با اسم شرکت تهیه و تولید موسیقی «۷ والاس» اواسط ماه ژوئیه روانه بازار کند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG