لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۵۳

مدیر برنامه‌های آریانا گرانده خطاب به تروریستها: اقدام بزدلانه تان ما را نترساند


اسکوتر بروان، مدیر برنامه‌های آریانا گرانده
اسکوتر بروان، مدیر برنامه‌های آریانا گرانده

مدیر برنامه های آریانا گرانده که انفجار منچستر در کنسرت او هفته پیش حدود ۲۰ کشته برجای گذاشت، می گوید «اقدام بزدلانه تروریست ها» موجب ترس او و همکارانش نشده است.

اسکوتر بروان، مدیر برنامه های آریانا گرانده در یک رشته توییت، نظرش را نسبت به حادثه تروریستی که در حاشیه کنسرت این خواننده جوان آمریکایی اتفاق افتاد بیان کرد.

براون نوشته سه شب بعد از این حادثه تصمیم گرفت پدر و مادرش را به شام در یک رستوران کره‌ای دعوت کند و همین حس آزادی و در کنار هم بودن باعث شد روحیه اش را دوباره به دست بیاورد.

اسکوتر براون سی و پنج ساله یکی از مدیران موفق در زمینه استعدادیابی است و از کشف های مهمش می توان به یافتن جاستین بیبر خواننده کانادایی اشاره کرد.

اسکوتر می گوید می خواهد تمام لحظه های زندگی اش را با شادی و خنده بگذراند و معتقد است اینگونه می تواند به جوانانی که زندگی شان را از دست داده اند ادای احترام کند.

او خطاب به تروریست ها می گوید: «اگر خیال می کنید با این اقدام بزدلانه ما را ترسانده اید سخت در اشتباه هستید. امروز، ما قدر زندگی مان را بیشتر می دانیم.»

این واکنش براون پس از پست اینستاگرام او بود که نوشته بود چهل و هشت ساعت گذشته ویران کننده بود.

اسکوتر بروان که خودش یک پسر دوساله دارد می گوید: «از صمیم قلب برای خانواده هایی که فرزندانشان را از دست داده اند متأسف هستم. هیچ چیز نمی تواند آنها را بازگرداند اما ما باید نشان دهیم که بازنده آنها (تروریستها) هستند»

آریانا گرانده اعلام کرده که تور کنسرت «زن خطرناک» را تا پنجم ماه ژوئن متوقف خواهد کرد.

این خواننده جوان روز سه شنبه به آمریکا بازگشت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG