لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۳:۰۱

Go English.me خود آموز اینترنتی مکالمات آمریکائی


Go English.me خود آموز اینترنتی مکالمات آمریکائی
Go English.me خود آموز اینترنتی مکالمات آمریکائی

هدف برنامه Go English.me فراگیری مکالمات آمریکائی و آشنائی با فرهنگ آمریکا است. و از آنجا که این خود آموز با مطالبی در باره ویژگی های فرهنگی آمریکا آمیخته است، آنرا از سایر برنامه های مشابه متمایز می کند.
برای تهیه این خود آموز از آخرین روشهای علمی آموزش زبان و فناوری آموزشی مانند نرم افزار "تشخیص صدا" استفاده شده است.
روش آموزشی این برنامه بر انجام فعالیت های واقعی مانند: رفتن به کالج، پیدا کردن دوست، کاریابی، ازدواج، پرستاری از کودکان، خرید، سفر، مهمانی، و بسیاری از کارهای دیگر استوار است.

این برنامه اینتراکتیو است و بیش از ۷۲ درس مستقل در سطوح ابتدائی، متوسط، و عالی دارد. هر درس شامل تمرین های مکالمه ای با شخصیت های مجازی، ویدئو، بازیهای ویدیوئی، و آزمون های مختلف است.

تعداد زیادی از تمرین های صوتی و ویدئوئی این برنامه قابل دانلود است.

برای استفاده از این خود آموز به کامپیوتر با سرعت زیاد، اینترنت سریع، فلش پلیر ۱۰ و گوشی با میکروفن احتیاج دارید. همچنين محمد نفيسی از بخش اينترنت شبکه خبری فارسی صدای آمريکا پيرامون اپليکيشن «گو انگليش» برای آيفون ۴ توضيحاتی می دهد.

روش آموزشی Go English.me بر اساس انجام فعالیت های واقعی مانند: رفتن به کالج، پیدا کردن دوست، کار پیدا کردن، ازدواج، پرستاری از کودکان، خرید، سفر، مهمانی، و خیلی فعالیت های دیگر است

گفتگوی محمد نفیسی از صدای آمریکا ،با بهنود مکری مجری برنامه شباهنگ از شبکه خبری فارسی صدای آمريکا پيرامون خود آموز اینترنتی مکالمه انگیسی صدای آمریکا.

Go English.me که در شروع سال ۱۳۸۹ بوسیله بخش فارسی صدای آمریکا بعنوان خود آموز اینترنتی گفتگوی امریکایی معرفی شد بتازگی در تلفن های آيفون ۴ و آندروید نیز نصب شده است

خودآموز اينترنتی گفتگوی آمريکايی بر روی آيفون

=====================================================

برای پاسخ به سوالات شما لطفا به همراه ابراز نظرات خود، آدرس ایمیل خودتان رانیز اضافه کنید

XS
SM
MD
LG