لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۰۹

واکنش ستاره ها به مرگ ناگهانی جرج مایکل


هواداران در مقابل خانه جرج مایکل به او ادای احترام می کنند.
هواداران در مقابل خانه جرج مایکل به او ادای احترام می کنند.

در پی مرگ ناگهانی جرج مایکل، ستاره موسیقی، بسیاری از چهره های دنیای هنر از طریق شبکه های اجتماعی به وی ادای احترام کرده اند. چهره هایی همچون پال مکارتی، مدونا، و کری آندروود.

پال مک‌کارتنی خواننده بریتانیایی در اینستاگرم نوشته موسیقی شیرین سبک سول از جرج مایکل بعد از مرگ ناگهانی او تا ابد باقی خواهد ماند.

مک‌کارتنی می نوسید: « چندین بار با او همکاری کرده ام و همیشه استعداد درخشانش و طنز خاصش که خود را به تمسخر می‌گرفت تجربه کار با او را لذت بخش می‌کرد.»

مدونا با پست ویدئوی کلیپی در اینستاگرم به جرج مایکل ادای احترام کرد.

این کلیپ از مراسم اهدای جوائز ام تی وی سال ۱۹۸۹ است که در آن مدونای ۳۱ ساله جایزه یک عمر دستاورد را به جرج مایکل اهدا می‌کند. مدونا در این پست می‌نویسد: خدا نگهداردوست من یک هنرمند بزرگ دیگر را از دست دادیم.

دیتا وان تیس طراح امریکایی در کنار عکسی که از خودش و جرج مایکل در کنار هم پست کرده نوشته همانطور که از صورتم پیداست روزی که از نزدیک با جرج مایکل آشنا شدم یکی از بهترین روزهای زندگیم بود. او از خاطراتی که با مایکل دارد نوشته و در انتها می‌گوید بسیار قدردانم که او لحظاتی از عمرش را به من داد و با موسیقیش به من کمک کرد. از اینکه دیگر نیست قلب می‌شکند.

التون جان از که از دوستان و همکاران قدیمی جرج مایکل است در اینستاگرم از او یاد می‌کند و می‌نویسد «عمیقا شوک شده ام. دوست عزیزی را از دست داده ام- مهربان ترین و سخاوتمند ترین قلب و با استعدادترین هنرمند. »

کری اندروود خواننده کانتری نوشته هرگز به خودش نگفتم اما او همیشه برای من تاثیر گذار بوده. در کودکی از رادیو صدایش را می شنیدم و دوست داشتم و در بزرگسالی که او را در کنسرت دیدم گریستم. صدای او به من کمک کرد بخوانم. تا ابد از اینکه اینها را به او نگفتم پشیمان خواهم بود.

سم اسمیت خواننده بریتانیایی که در بهار گذشته حساب توئیتر خود را بسته بود. فقط برای بزرگداشت یاد جرج مایکل امروز صبح به این شبکه بازگشت و نوشت واژه ها نمی توانند توصیف کنند که موسیقی تو و خودت چقدر برای من ارزش داشتید. و از کسانی که او را در توئیتر دنبال می کنند خواهش کرد با صدای بلند ترانه های جرج مایکل را گوش کنند.

دیگر چهره های دنیای فیلم و موسیقی مانند گروه دوران دوران، راین رنولدز، جیمز کوردون و الن دیجنرس نیز در شبکه های اجتماعی در پی مرگ ناگهانی جرج مایکل از او یاد کردند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG