لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۱۹

یک سال پیتزای رایگان برای بیمار سرطانی سبب خیر شد


هنگامی که جاش کاتریک از یکی از جلسات شیمی‌درمانی باز می گشت از برنده شدن خود در قرعه کشی پیتزافروشی «ماریوز پیتزا» با خبر شد. به گفته این پیتزا فروشی، برنده قرعه کشی، به مدت یک سال هر ماه دو پیتزای بزرگ و یک نوشابه دو لیتری رایگان دریافت خواهد کرد.

جاش کاتریک، ۳۶ ساله از ایالت پنسیلوانیای آمریکا، که دچار سرطان روده بزرگ شده، در حال گذراندن دور هشتم شیمی‌درمانی است. پزشک ها شش ماه پیش بیماری او را تشخیص دادند.

اما جاش تصمیم گرفت به جای اینکه پیتزاها را برای خودش نگه دارد، آنها را به یک مرکز توزیع غذا برای بی‌خانمان ها در شهر «نورت همپتون» پنسیلوانیا اهدا کند.

جاش در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی محلی درباره تصمیم خود برای اهدای جایزه اش گفت «در این چند ماه، خانواده، دوستان، و کسانی که حتی نمی شناسمشون به من خیلی کمک کرده اند. کلی دلگرمی دادند و محبت کردند. من هم خواستم به کسانی که از من مستحق تر هستند کمک کنم.»

وقتی پیتزا فروشی «ماریوز» از تصمیم جاش برای اهدای پیتزاهایش با خبر شد تصمیم گرفت به جز جاش به این مرکز توزیع غذا نیز یکسال پیتزای رایگان دهد، یعنی دو برابر آنچه در قرعه کشی وعده داده بود.

جوزپه آیلو، پسر صاحب پیتزا ماریوز درباره اهدای پیتزاهای رایگان بیشتر به جاش و این مرکز توزیع غذا گفت «اهدا کردن بهتر از گرفتن است، بخصوص در این موقع سال که کریسمس نیز هست.»

در قرعه کشی پیتزای رایگان «پیتزا ماریوز»، ۱۲۰۰ نفر ثبت نام کرده بودند که از میان آنها، کامپیوتر به طور تصادفی یک نفر را به عنوان برنده انتخاب کرده است.

XS
SM
MD
LG