لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۵

خانه های مصادره شده در آمريکا در پايين ترين حد از سال ٢۰۰۷


خانه های مصادره شده در آمريکا در پايين ترين حد از سال ٢۰۰۷
خانه های مصادره شده در آمريکا در پايين ترين حد از سال ٢۰۰۷

آمار خانه های به حراج گذاشته شده درآمريکا به پايين ترين حد از سال ٢۰۰۷ رسيد. شرکت املاک «ترَک» که کارش بررسی خانه های مصادره شده در آمريکاست، روز پنجشنبه اعلام کرد در سال گذشته يک ميليون و ۹۰۰ هزار خانه مصادره شد که کمترين تعداد پس از آغاز رکود اقتصادی آمريکا در سال ۲۰۰۷ بوده است. «ترک» دليل کاهش را ابهام در نحوه مصادره و مشکلات حقوقی عنوان کرده است، که باعث تأخير در مصادره خانه های مردم شده است.

اما در عرصه اشتغال در آمريکا، روز چهارشنبه پرزيدنت باراک اوباما، رييس جمهوری آمريکا، در اجتماع صاحبان مشاغل و اعضای کابينه دولت درباره چگونگی ايجاد مشاغل جديد درآمريکا، صحبت کرد.

رييس جمهوری آمريکا گفت مايل نيست آمريکا به يک کشور بدهکار، و مصرف کننده صرف تبديل شود، بلکه می خواهد جهان، آمريکا را بعنوان يک کشور توليدگر که کالاهای خود را با علامت «ساخت آمريکا» به سراسر جهان صادر ميکند، بشناسد.

کاخ سفيد اين همايش را يک روز پس از آنکه «ميت رامنی» نامزد حزب جمهوريخواه برای رياست جمهوری انتخابات ماه نوامبر، در ايالت «نيو همشاير» به پيروزی رسيد، برگزار کرد. ميت رامنی در مبارزات انتخاباتی خود، پرزيدنت اوباما را دشمن شرکت های خصوصی معرفی کرده است.

XS
SM
MD
LG