لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۳

تغییرات گسترده «رادان» در نیروی انتظامی؛ ۸ فرمانده در «فراجا» تغییر کردند


احمدرضا رادان پیش از این سمت جانشین فرمانده اسبق نیروی انتظامی را برعهده داشت.
احمدرضا رادان پیش از این سمت جانشین فرمانده اسبق نیروی انتظامی را برعهده داشت.

احمدرضا رادان فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی در ادامه جابجایی‌ها دست به تغییرات گسترده در «فراجا» زد و طی حکمی هشت مدیر و فرمانده در نیروی انتظامی کل کشور را تغییر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با حکم احمدرضا رادان، مهدی حاجیان که پیش از این سخنگوی فراجا بود فرمانده انتظامی استان کرمانشاه شد.

همچنین سلیمان ملک‌زاده به سمت معاون حقوقی و امور مجلس و دولت فراجا، عباس شریعتی به مشاور فرماندهی‌کل و رئیس دفتر ویژه فراجا و علی محمدی به سمت فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی منصوب شدند.

کیومرث عزیزی نیز که پیش از این فرمانده انتظامی شرق تهران بود به سمت فرمانده انتظامی غرب تهران منصوب شد و علی بزرا به سمت دستیار ویژه فرمانده‌کل در امور بازنشستگان فراجا، محمدرضا ضابط جانشین معاون انسانی فراجا و جمال سلمانی فرمانده انتظامی استان ایلام شدند.

احمدرضا رادان که از ۱۷ دی ماه امسال با حکم علی خامنه‌ای به عنوان فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (فراجا) منصوب شده است، نخستین تغییرات مدنظر خود در این مجموعه را در بهمن ۱۴۰۱ اعمال کرد و پنج تن از فرماندهان و روسای پلیس‌ را تغییر داد.

رادان پس از کاهش اعتراضات مردمی پاییز سال گذشته به این سمت منصوب شد و در مراسم تودیع و معارفه «حکم خامنه‌ای» را «امانتی الهی» دانست که «چون کوه طور سنگینی می‌کند.»

XS
SM
MD
LG