لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۰۲

با کمک به آسیب دیدگان از بحران کرونا، شما هم می‌توانید با رابرت دنیرو و دی کاپریو همبازی شوید


دوستداران سینما می توانند با کمک به یک کارزار خیریه، با رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو، ستاره های بزرگ هالیوود همبازی شوند.

به گزارش سایت هنری «ددلاین»، این کارزار برای کمک به نیازمندان و خانواده های فقیری که به دلیل شیوع ویروس کرونا در آمریکا، در شرایط سخت و دشواری قرار گرفته‌اند، ترتیب یافته است.

یکی از افرادی که با کمک های مالی خود در کارزار خیریه «چالش با همه توان» (به انگلیسی: All In Challenge) شرکت می‌کنند، این شانس را خواهد داشت تا در فیلم «قاتلان ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی بازی کند.

این فرد با قرعه کشی انتخاب می شود و علاوه بر بازی در این فیلم، با رابرت دنیرو، لئوناردو دی کاپریو، و مارتین اسکورسیزی ملاقات می کند و به مراسم اکران نخست نیز دعوت می‌شود.

«قاتلان ماه کامل» فیلم جدید مارتین اسکورسیزی، بر اساس رویدادهای واقعی ساخته می شود و ماجرای قتل‌های مرموز اعضای قبیله سرخپوست اوسیج در سال‌های ۱۹۲۰ را پس از کشف نفت در این ‌منطقه را به تصویر می کشد.

رابرت دنیرو ‌و لئوناردو دی کاپریو با انتشار یک پیام ویدئویی در شبکه های اجتماعی از طرفداران خود خواستند ضمن مشارکت در این کارزار خیریه، شانس حضور در این پروژه سینمایی و ملاقات با آنها و مارتین اسکورسیزی را از دست ندهند.

این مبلغ صرف کمک به ۳ سازمان غیرانتفاعی، از جمله «صندوق غذای آمریکا» که لئوناردو دی کاپریو از بنیان گذاران آن بوده است، خواهد شد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG