لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۱۳

یکی از نامزدهای حزب دموکرات وعده تامین اینترنت پرسرعت برای همه روستاهای آمریکا را داد


«پیت بودجج» یکی از چهره‌های حزب دموکرات که با بیش از ۲۰ تن دیگر برای کسب نامزدی نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ رقابت می کند، از طرح خود برای انتقال اینترنت پرسرعت به همه روستاهای آمریکا خبر داد.

به گزارش رویترز، آقای بودجج وعده داد که در صورت پیروزی در انتخابات، ۸۰ میلیارد دلار برای انتقال اینترنت پرسرعت به تمام روستاهای آمریکا و ۵۰ میلیارد دلار برای کمک به روستائیان برای مقابله با تغییرات آب و هوایی اختصاص دهد. او همچنین وعده داد که حقوق معلمان در مناطق روستایی را افزایش دهد.

پیت بوتجج ۳۷ ساله، شهردار شهر ساوتبند در ایالت ایندیانا است که توانسته است خود را در میان داوطلبان برتر نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده جای دهد.

۲۰ داوطلب مطرح حزب دموکرات که برای کسب نامزدی این حزب در انتخابات رقابت می کنند، عبارتند از: جو بایدن، کامالا هریس، برنی سندرز، الیزابت وارن، پیت بوتِجج، کوری بوکر، بتو اورورک، استیو بولاک، جان دلانی، جان هیکن‌لوپر، امی کلوبوچار، تیم رایان، ماریان ویلیامسون، مایکل بنت، جولیان کاسترو، بیل دبلازیو، تولسی گابارد، کریستین گیلبراند، جی انسلی، اندرو یانگ.


https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG