لینکهای قابل دسترسی

پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ایران ۰۰:۳۰

عکس روز: از اشک باراک اوباما برای کودکان کشته شده تا مبلی که موقع بازی، شما را می لرزاند

عکس روز سه شنبه ۱۵ دی را با عکسی از غیب حسن خمینی در آزمون خبرگان شروع می کنیم و بعد عکسهایی از نمایشگاه ابزار الکترونیکی مصرفی داریم:
بیشتر

هنگام بیان سیاست های جدید رئیس جمهوری آمریکا، گروهی از خانواده های قربانیان خشونت های ناشی از حملات مسلحانه در کنار او ایستاده بودند. باراک اوباما، هنگام یاد کردن از کودکانی که در یک تیراندازی کشته شدند، گریست. گزارش درباره سخنان او را اینجا بخوانید
۱

هنگام بیان سیاست های جدید رئیس جمهوری آمریکا، گروهی از خانواده های قربانیان خشونت های ناشی از حملات مسلحانه در کنار او ایستاده بودند. باراک اوباما، هنگام یاد کردن از کودکانی که در یک تیراندازی کشته شدند، گریست.
گزارش درباره سخنان او را اینجا بخوانید

این عکس حسن خمینی در کلاس درس اش خبرساز شده است. در حالیکه آزمون تایید صلاحیت علمی داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس خبرگان برگزار شد که عدم حضور حسن خمینی خبرساز شد. نزدیکان نوه آیت الله روح الله خمینی می گویند او دعوتنامه ای برای حضور درآزمون نگرفته است. همزمان مخالفان او می گویند او با عدم شرکت در آزمون، انصراف داده است. بیشتر بخوانید.
۲

این عکس حسن خمینی در کلاس درس اش خبرساز شده است.
در حالیکه آزمون تایید صلاحیت علمی داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس خبرگان برگزار شد که عدم حضور حسن خمینی خبرساز شد. نزدیکان نوه آیت الله روح الله خمینی می گویند او دعوتنامه ای برای حضور درآزمون نگرفته است. همزمان مخالفان او می گویند او با عدم شرکت در آزمون، انصراف داده است.
بیشتر بخوانید.

با اتمام بررسی صلاحیت‌ها در هیات اجرایی، پرونده نامزد‌ها برای بررسی نهایی صلاحیت به دست شورای نگهبان رسید. اما برخی مثل حمید رسایی، نماینده محافظه کار مجلس ایران می‌گویند در هیات اجرایی صلاحیت او رد شده است. هیات اجرایی، زیر نظر دولت در این مرحله صلاحیت نامزد‌ها را در استعلام از پلیس، ثبت احوال، دادگستری و اطلاعات بررسی می‌کنند.
۳

با اتمام بررسی صلاحیت‌ها در هیات اجرایی، پرونده نامزد‌ها برای بررسی نهایی صلاحیت به دست شورای نگهبان رسید. اما برخی مثل حمید رسایی، نماینده محافظه کار مجلس ایران می‌گویند در هیات اجرایی صلاحیت او رد شده است.
هیات اجرایی، زیر نظر دولت در این مرحله صلاحیت نامزد‌ها را در استعلام از پلیس، ثبت احوال، دادگستری و اطلاعات بررسی می‌کنند.

بعد از چند روز توفان و سیل، بارش در میزوری کاهش یافت.
۴

بعد از چند روز توفان و سیل، بارش در میزوری کاهش یافت.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG