لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۲۱

برنامه ديدار هوجينتائو رييس جمهوری چين از آمريکا


برنامه ديدار هوجينتائو رييس جمهوری چين از آمريکا
برنامه ديدار هوجينتائو رييس جمهوری چين از آمريکا

سه شنبه، ۱۸ ژانويه

در ساعت ۴ بعد از ظهر بوقت واشنگتن، هوجينتاتو، رييس جمهوری چين، در فرودگاه آندروز در پايگاه نيروی هوايی آمريکا که در بيرون از واشنگتن قرار دارد، وارد آمريکا شد. جوزف بايدن، معاون رييس جمهوری آمريکا، در رأس هيئتی مراسم رسمی استقبال از رييس جمهوری چين را به عمل آورد. آقای هو شام را با پرزيدنت اوباما در يک مهمانی غيررسمی در کاخ سفيد صرف کرد.

چهارشنبه، ۱۹ ژانويه

۹ بامداد: پرزيدنت باراک اوباما در مراسمی ورود آقای هو را به محوطه چمن جنوب کاخ سفيد، خير مقدم خواهد گفت. پرزيدنت اوباما و رييس جمهوری چين سخنرانی می کنند و از گارد تشريفات سان می بينند.

۱۰ بامداد: پرزيدنت اوباما ملاقات کوتاهی با آقای هو در دفتر کار رييس جمهوری -- «اوول آفيس» -- خواهد داشت و سپس پرزيدنت اوباما کمی ديرتر ملاقات طولانی تری با آقای هو در «تالار کابينه» در کاخ سفيد، برگزار می کند.

-- پرزيدنت اوباما و آقای هو همچنين برای ۴۵ دقيقه با رهبران جامعه بازرگانی و رؤسای مؤسسات اقتصادی در ساختمان آيزنهاور برای بحث در مورد فرصت های تجاری و سرميه گذاری، گفتگو خواهند کرد.

-- پرزيدنت اوباما و آقای هو کنفرانس مطبوعاتی مشترکی در تالار شرقی کاخ سفيد خواهند داشت.

۱ و نيم بعد از ظهر: جوزف بايدن مهمانی ناهاری به افتخار هيئت نمايندگی آقای هو در وزارت امور خارجه، برگزار می کند.

۶ بعد از ظهر: پرزيدنت اوباما در ايوان شمالی کاخ سفيد برای ضيافت شام ميزبان آقای هو، خواهد بود.

پنجشنبه، ۲۰ ژانويه

بامداد: آقای هو در ديداری از کنگره آمريکا با رهبران جمهوريخواه و دموکرات و اعضاء ارشد کميته های کليدی کنگره، ملاقات خواهد داشت.

نيمروز: آقای هو سخنرانی خط مشی عمومی کشور متبوع خود را در فوروم بازرگانی آمريکا و چين در هتل واردمن پارک مريات، ارائه خواهد داد.

بعدازظهر: آقای هو رهسپار شيکاگو می شود.

شامگاه: آقای هو در ضيافت شامی که به افتخار وی از طرف ريچارد ديلی شهردار شيکاگو داده می شود، شرکت می کند.

جمعه، ۲۱ ژانويه

-- آقای هو در شيکاگو از چند مؤسسه بازديد خواهد کرد. ديدار از يک کارخانه توليد يدک اتوموبيل که صاحبان آن چينی هستند در شمار بازديد های رييس جمهوری چين است.

-- آقای هو به پکن باز خواهد گشت.

XS
SM
MD
LG