لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۴۱

محمد اوليايی فر وکيل دادگستری در تهران بازداشت شد


محمد اوليايی فر وکيل دادگستری در تهران بازداشت شد
محمد اوليايی فر وکيل دادگستری در تهران بازداشت شد

محمد اوليايی فر وکيل دادگستری روز شنبه در تهران بازداشت شد

جايگاه اينترنتی يا وب سايت کلمه خبر داد محمد اوليايی فر هنگام مراجعه به دادگاه انقلاب بازداشت و به زندان اوين منتقل شده است. هنوز از اتهام اين وکيل دادگستری خبری منتشر نشده است. آقای اوليايی فر وکالت بسياری از محکومان به اعدام زير ۱۸ سال را در ايران، به عهده داشته است.

همسر عماالدين باقی خواستار بررسی پرونده پزشکی شوهر خود شد

فاطمه کمال سرايی همسر عماالدين باقی روزنامه نگار بازداشت شده از رييس قوه قضاييه خواسته است تا پرونده پزشکی همسرش، بررسی شود. خانم کمال سرايی به وبسايت جرس گفت بايد برای رفع نگرانی از وضعيت سلامتی همسرم پرونده پزشکی او از سوی پزشکان زندان و بيمارستان قمر بنی هاشم که متعلق به وزارت اطلاعات است، مورد بررسی قرار گيرد، به ويژه داروهايی که به او داده می شود و حملات تنفسی او ارزيابی شود. عمادالدين باقی از جمله روزنامه نگاران و فعالان سياسی است که در حوادث پس از انتخابات رياست جمهوری ايران در سال گذشته بازداشت شده اند.

پارلمان نيوز: احسان مهرابی خبرنگار پارلمانی روزنامه فرهيختگان آزاد شد

پايگاه اينترنتی پارلمان نيوز روز شنبه از آزادی احسان مهرابی خبرنگار پارلمانی روزنامه فرهيختگان، خبر داد. اين روزنامه نگار در ۱۸ بهمن ماه گذشته بازداشت شده بود. اعضای خانواده آقای مهرابی در اسفند ماه وثيقه ۳۰ ميليون تومانی او را توديع کردند اما وی تا روز شنبه در بازداشت بسر می برد.

XS
SM
MD
LG