لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۵۰

فروشگاه های شرکت اپل برای مراسم بزرگداشت استيو جابز بسته شدند


فروشگاه های شرکت اپل برای مراسم بزرگداشت استيو جابز بسته شدند
فروشگاه های شرکت اپل برای مراسم بزرگداشت استيو جابز بسته شدند

فروشگاه های شرکت اپل در سراسر کشور همواره پر از مشتری است ولی اين فروشگاه ها چندين ساعت در روز چهارشنبه بسته شدند تا کارمندان بتوانند در مراسم بزرگداشت استيو جابز و زندگی اين نوآور فناوری های کامپيوتری شرکت کنند. حرکتی که قدردانی خريداران محصولات شرکت اپل را به دنبال داشت.

يکی از مشتريان اپل می گويد: من احساس غرور می کنم که اپل اين کار را کرد - برای اينکه از استيو جابز قدردانی کرد. چون او به راستی شايستگی اش را دارد. او برای دوران ما و احتمالا در طول تاريخ، برای نبوغ و خلاقيتش و سبک خاص خودش، انسان ويژه ای بود.

در حالی که فروشگاه های اپل در شهرهای آمريکا بسته بودند کارمندان آنها برنامه بزرگداشت زندگی استيو جابز را تماشا کردند. اين برنامه که ويژه کارمندان اپل بود در آمفی تئاتری در هوای آزاد و در مرکز شرکت اپل در کوپرتينو کاليفرنيا برگزار شد.

استيو جايز از بنيانگذاران شرکت اپل روز پنجم اکتبر ١٣ مهرماه در سن ۵۶ سالگی در پالو آلتو کاليفرنيا پس از ۵ سال نبرد با سرطان لوزالمعده درگذشت.

اين مبتکر نابغه در نوآوری توليد و عرضه محصولاتی چون کامپيوترهای مکينتاش، آی فون، آی پاد و آی پد نقش مهمی داشت و اپل را به يکی از پرسودترين شرکت های آمريکا و جهان تبديل کرد.

XS
SM
MD
LG