لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۳۳

عضو پیشین کنگره آمریکا در پرونده رسوایی جنسی مجرم شناخته شد


انتونی وینر، عضو پیشین کنگره آمریکا، روز جمعه در یک دادگاه فدرال اتهام وارده به خود مبنی بر فرستادن پیامک با محتوای جنسی به دختری نوجوان را پذیرفت.

بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، انتونی وینر، عضو پیشین کنگره آمریکا و همسر هما عابدین از نزدیکان به ستاد هیلاری کلینتون در انتخابات گذشته، روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه در مقابل قاضی دادگاه فدرال به اتهامات خود مبنی بر فرستادن پیام نوشتاری با محتوای جنسی به دختری نوجوان اقرار کرد.

انتقال مطالب با محتوای جنسی به افراد زیر سن قانونی که در آمریکا ۱۸ سال محسوب می شود، جرمی است که می تواند در آمریکا تا ۱۰ سال حبس به همراه داشته باشد.

اما آقای وینر تحت توافقی با دادستان های دادگاه فدرال پذیرفته است که اگر به کمتر از ۲۷ ماه حبس محکوم شود، به حکم دادگاه اعتراض نکرده و تقاضای تجدیدنظر به این حکم نکند.

انتونی وینر که پیشتر عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا بود به خاطر رسوایی ها مبنی بر تبادلات نامناسب جنسی او با زنان در فضای آنلاین، در سال ۲۰۱۱ از سمتش کناره گرفت.

تحقیقات درباره اتهام اخیر آقای وینر سال گذشته و به دنبال انتشار گزارش ها درباره رابطه آقای وینر با دختری زیر سن قانونی آغاز شد. بنا به این گزارش ها و به اذعان آقای وینر، او به دختری ۱۵ ساله از ایالت کارولینای شمالی پیامک هایی با محتوای جنسی می فرستاده است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG