لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۱۴

علی شکوری راد بار دیگر بازداشت شد


علی شکوری راد بار دیگر بازداشت شد
علی شکوری راد بار دیگر بازداشت شد

علی شکوری راد، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو ارشد جبهه مشارکت ایران اسلامی، روز پنجشنبه، هجدهم آذرماه بار دیگر بازداشت شد.

به گزارش منابع خبری در ایران، دادستانی تهران در اطلاعیه ای، دلیل بازداشت دوباره آقای شکوری راد «انتساب اظهارات کذب و خلاف واقع وی به رياست قوه قضائيه» و همچنین «طرح مطالب خلاف واقع عليه جمهوری اسلامی ایران» عنوان کرده است.

آقای شکوری راد اوایل آبان ماه امسال از زندان آزاد شده بود.

او چند روز پیش در مناظره ای با عبدالرضا داوری، مدیرعامل سابق خبرگزاری جمهوری اسلامی، ایرنا، در ارتباط با موضوع انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته در ایران گفت: «رسانه های خود شما گفتند كه علی لاریجانی تلفنی به آقای موسوی تبریک گفت، وی آن را تكذیب نكرد چنین مطالبی راجع به آقای صادق لاریجانی نیز وجود دارد كه تاكنون بنا به دلایلی رسانه‌ای نشده است و اگر لازم بود این كار را انجام خواهد شد».

علی شکوری راد پیشتر در مهرماه سال جاری و به دنبال اعتراض به اظهارات غلامحسین محسنی اژه ای، دادستان کل جمهوری اسلامی در پیوند با اظهارات او در خصوص انحلال جبهه مشارکت و نگارش یادداشتی در این باره، بازداشت شد. آقای شکوری راد در آن یادداشت محسنی اژه ای را به دروغگویی متهم کرده بود.

XS
SM
MD
LG