لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۴۳

ویدئوی تشکر زنانی که ۱۰ سال اسیر شده بودند


۳ زن آمریکایی که برای مدت یک دهه در خانه ای در شهر کلیولند در ایالت اوهایوی آمریکا نگهداری می شدند، سکوت خود را شکستند. آنان یک ویدئوی چند دقیقه ای برای تشکر از کسانی که کمکشان کرده اند، در یوتیوب منتشر ساخته اند.

در این ویدئوی کوتاه که روز دوشنبه ۸ ژوئیه منتشر شد، آماندا بری، جینا دِجیزز، و میشل نایت از مردم و تمامی افرادی که حمایشتان کرده و امکان زندگی دوباره را برایشان فراهم کرده اند تشکر می کنند.

این زنان، به طور جداگانه طی سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ و هنگامی که ۱۴، ۱۶ و ۲۰ ساله بودند ربوده شدند. آنان در اوایل ماه مه سال جاری با کمک همسایه ها، از خانه محل حبسشان متعلق به آدمربا فرار کردند.

رباینده این سه زن، آریل کاسترو ۵۲ ساله، راننده سابق سرویس مدرسه است که از اتهام ربودن این سه دختر جوان از خیابان و سپس حبس و نگهداری آنان در خانه اش شانه خالی می کند و می گوید گناهکار نیست.

کاسترو با آماندا بری یک دختر شش ساله دارد. یکی از اتهامات کاسترو گرسنگی دادن به میشل نایت و کتک زدن او است به طوری که جنین میشل سقط می شود.

وکیل این سه قربانی گفت موکلانش با صدور ویدئو قصد داشتند از اهالی کلیولند و جهان تشکر کنند.

او گفت موکلانش از احترام عموم به حریم خصوصی شان سپاسگزارند و مایل نیستند جزئیات پرونده شان را با رسانه ها در میان بگذارند.

XS
SM
MD
LG