لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۰

ليگ قهرمانان باشگاههای آسيا؛<br>تيم فوتبال پاس ايران، الريان قطر را شكست داد - 2005-03-09


تيم فوتبال پاس ايران در اولين ديدار از رقابت‌های ليگ قهرمانان باشگاههای آسيا توانست با نتيجه‌ ۲ بر ۱ حريف خود را شكست دهد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم فوتبال پاس ايران كه در ورزشگاه شهيد دستگردی تهران به مصاف الريان قطر رفته بود، توانست با گل‌های دقايق ۲۶ و ۹۰ جواد نكونام، از سد تيم الريان قطر عبور كند.

سبزپوشان تيم پاس ايران با انجام يك بازی هجومی و هماهنگ در نيمه‌ اول، بازی برترب را نسبت به تيم الريان ارائه كردند تا اين‌ كه جواد نكونام در دقيقه‌ ۲۶ و از داخل محوطه‌ جريمه با شوتی قوی، دروازه‌ اين تيم را باز كرد.

در نيمه‌ دوم، حملات تيم الريان برای جبران گل خورده بيشتر از تيم پاس بود تا اينكه در دقيقه‌ ۶۴ فرانک دی ‌بوئر با شوت پای چپ خود، دروازه‌ نيما نكيسا را باز كرد تا بازی با تساوی يک بر يک ادامه يابد.

پس از گل تساوی تيم الريان، بازيكنان تيم پاس ايران با حملات گسترده بر روی دروازه‌ حريف خواهان تغيير شرايط بازی بودند، تا اين‌ كه در دقيقه‌ ۹۰ و با پنالتی كه "روشن ايرماتوف" داور ازبكستانی اين ديدار به نفع پاس گرفت، جواد نكونام دومين گل خود و تيمش را وارد دروازه‌ تيم الريان كرد، تا بازی با برتری ۲ بر ۱ نماينده‌ ايران به پايان رسد.

XS
SM
MD
LG