لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۲۷

بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، <br> پيروزی فيلادلفيا در برابر ميلواکی - 2004-12-13


در بازيهای ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA ، آلن آيورسون ستاره تيم فيلادلفيا سونتی سيکسرز با بدست آوردن ۴۰ امتياز رهبری تيمش را در پيروزی در برابر تيم ميلواکی باکس با نتيجه ۱۰۱-۱۰۷، در دست داشت. اين بيشترين تعداد امتياز در يک مسابقه برای آيورسون در فصل جاری بود.

اين دومين پيروزی پی در پی تيم فيلادلفيا پس از آنکه در شش مسابقه متوالی با شکست روبرو شده بودند، بود. تيم ميلواکی ۱۰ مسابقه از سيزده مسابقه آخر خود را واگذار کرده است.

در مسابقه بين تيمهای ميامی هيتس و تورنتو رپتورز، دواين ويد بازيکن ميامی ۲۰ امتياز کسب کرد و او همچنين ۹ ريباند و شش کمک در بدست آوردن امتياز داشت، در حاليکه شکيل اونيل نيز با۲۰ امتياز ديگر به پيروزی تيم ميامی با نتيجه 98-106 در تورنتو کمک کرد.

جمال کرافورد با ۳۱ امتياز و همتيمی او استفان ماربری با ۲۵ امتياز رهبری تيم نيويورک نيکس را در پيروزی برابر تيم دنور ناگتس با نتيجه ۹۶-۱۰۷ بدست داشتند.

آنتوان جميسون و برندان هی وود هر يک با ۱۷ امتياز با عث پيروزی تيم واشنگتن ويزاردز در برابر تيم ميهمان، نيواورلانز هورنت با نتيجه ۶۹-۸۸ شدند. اين دهمين شکست پی در پی تيم هورنت بود.

در ديگر مسابقات روز يکشنبه نتايج زير بدست آمد:
پورتلند تريل بليزرز با نتيجه ۸۸-۹۸ تيم يوتا جاز را شکست داد.
تيم گلدن استيت واريرز با نتيجه ۸۷-۹۹ از سد شارلوت باب کتز گذشت.
و لس آنجلس ليکرز تيم اورلاندو مجيک را با نتيجه ۹۸-۱۰۵ پشت سر گذاشت.

XS
SM
MD
LG