لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۰۴

ليگ ملی فوتبال حرفه ای آمريکايی NFL - 2004-11-08


در بازيهای ليگ ملی فوتبال حرفه ای آمريکايی مردان NFL، تيم پيتسبورگ استيلرز در زمين خود تيم فيلادلفيا ايگلز را با نتيجه ۳-۲۷ شکست داد. تيم استيلرز با بازی دفاعی نيرومند و مهارت کوارتربک جديد آن بن روتليزبرگر و بازيکنان پرتجربه ای چون جرومی بتيس به هفت پيروزی پياپی تيم ايگلز در بازيهای فصل جاری پايان داد و باين ترتيب هيچ تيمی در بازيهای فصل کنونی بدون شکست باقی نمانده است.

تيم استيلرز تنها تيم در تاريخ NFL است که تيمهايی را که دست کم شش پيروزی پياپی داشته اند، شکست داده است. استيلرز هفته گذشته تيم نيوانگلند را در پی ۲۱ پيروزی آن تيم، با نتيجه ۲۰-۳۴ مغلوب ساخت. استيلرز در سال ۱۹۹۹ جام قهرمانی سوپر بال، بازی فينال NFL را کسب کرد.

بالتيمور ريونز Ravens در آخرين لحظات مسابقه اش با تيم کليولند برانز Browns با يک بازی عالی اد ريد Ed Reed که با قاپيدن توپ از فاصله ۱۰۶ ياردی و تاچ دان يا گل در اصطلاح NFL در تاريخ NFL رکورد ساز شد و پيروزی تيم ريونز را با نتيجه ۱۳-۲۷ در بالتيمور ميسر ساخت.

در يازده مسابقه ديگر که در روز گذشته انجام شد نتايج زير بدست آمد:

سينسيناتی بنگالز ۲۶، دالاس کابويز ۳
واشنگتن رد اسکينز ۱۷، ديترويت لايونز ۱۰
اوکلند ريدرز ۲۷، کارولينا پنترز ۲۴
بافالو بيلز ۲۲، نيويورک جتز ۱۷
آريزونا کاردينالز ۲۴، ميامی دولفينز ۲۳
تمپا بی باکانيرز ۳۴، کانزاس سيتی چيفز ۳۱
شيکاگو برز ۲۸، نيويورک جاينتز ۲۱
سياتل سی هاکس ۴۲، سان فرانسيسکو فورتی ناينرز۲۷
سان ديه گو چارجرز ۴۳، نيو اورلانز سنتس ۱۷
دنور برانکوز ۳۱، هوستون تکسنز ۱۳
نيو انگلند پاتريوتز ۴۰، سنت لوئيس رمز ۲۲

در بازی دوشنبه شبهای ليگ، تيمهای مينه سوتا وايکينگز و ايندياناپوليس کولتز در زمين کولتز به ديدار هم رفتند و تيم ميزبان با نتيجه ۲۸-۳۱ برنده بازی شد .

XS
SM
MD
LG