لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۱۱

ديدار تيمهای ملی فوتبال ايران و قطر - 2004-10-12


تيمهای ملی ايران و قطر در بازيهای مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶، چهارشنبه شب بوقت تهران با هم بازی خواهند کرد. مسابقه دو تيم در دوحه برگزار می شود. تيم ايران روز دوشنبه به دوحه رفت.

از جمله اعضای تيم ايران مهدی مهدوی کيا بهترين بازيکن سال آسيا، علی کريمی، آرش برهانی و وحيد هاشميان را بايد نام برد. علی دايی نيز از جمله اعضای تيم ۲۸ نفره ايران است ولی بدليل آسيب ديدگی زانو و عمل جراحی روی آن احتمالأ در اين مسابقه بازی نخواهد کرد.

تيم ايران که روز شنبه گذشته در يک مسابقه دوستانه با تيم آلمان در تهران با نتيجه ۰-۲ شکست خورد. ماه گذشته تيم اردن را در امان با نتيجه ۰-۲ شکست داد.

تيم ايران در بازيهای گروه يک اسيايی با تيمهای اردن ، قطر و لائوس همگروه است. تيمهای لائوس و اردن نيز چهارشنبه با هم بازی دارند، ديدار دو تيم در لائوس برگزار می شود.

بازی بعدی تيم ايران در برابر لائوس در بيست و هفتم آبان (هفدهم نوامبر) در تهران برگزار می شود، اردن و قطر در همان روز در دوحه در قطر روياروی يکديگر قرار می گيرند.

در حال حاضر تيم ايران و اردن هر دو ۹ امتياز دارند، ايران با تفاضل گل بهتر در مقام اول گروه قرار دارد و تيم قطر ۶ امتياز و لائوس بدون امتياز است. اگر تيم ايران در مسابقه فردا با تيم قطر برنده شود، راه يافتن خود را بدور بعدی بازيها تضمين خواهد کرد.

XS
SM
MD
LG