لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۱۷

قرعه كشی مسابقات واليبال انتخابی المپيک آتن - 2004-02-24


با انجام قرعه كشی مسابقات واليبال انتخابی المپيک آتن، ۱۶ تيم در سه گروه بديدار يکديگر رفته و از بين اين تيمها، ۴ تيم به المپيک آتن راه می يابند.
پيش از اين، در گروه توكيو، تيم‌های كره، ژاپن، استراليا، ايران و چين حضور داشتند كه ‌بر اساس قرعه كشی انجام شده، فرانسه، الجزاير (بجای مصر) و كانادا نيز به اين گروه پيوستند.

در گروه پرتغال نيز تيم‌های پرتغال، قزاقستان، ونزوئلا و لهستان و در گروه اسپانيا، تيم‌های كامرون، كوبا، هلند و اسپانيا حضور دارند.
تيم‌های گروه توكيو طی روزهای ۲۲ تا ۳۰ مه ۲۰۰۴، گروه اسپانيا در روزهای ۲۸ تا ۳۰ مه ۲۰۰۴ و گروه پرتغال طی روزهای ۲۱ تا ۲۳ مه ۲۰۰۴، مسابقات خود را برگزار خواهند كرد.

از گروه‌های فوق چهار تيم بترتيب زير صعود می ‌كنند: برنده گروه پرتغال، يک تيم، برنده گروه اسپانيا، يک تيم و از گروه ژاپن دو تيم؛ تيم برتر رقابتهای اين گروه که اگر تيمی از آسيا باشد تيم دوم از آسيا که امتياز بيشتر بدست آورده است به عنوان نماينده قاره آسيا انتخاب خواهد شد، كه همراه با تيم‌های برزيل، ايتاليا، صربستان، روسيه، آمريكا، آرژانتين، تونس و يونان، ۱۲ تيم حاضر در مسابقات المپيک آتن را تشكيل می ‌دهند.

XS
SM
MD
LG