لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۷:۰۲

" فاجعه بم" <br> مهدی مهدوی کيا: آنهايی كه پدر هستند می توانند درد اين مصيبت را درک كنند  - 2003-12-29


دو لژيونر ايرانی حاضر در تيم های هامبورگ آلمان و الاهلی امارات برای حضور در بازی خيريه منتخب پيروزی و استقلال در برابر تيم ملی المپيك اعلام آمادگی كردند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ايران(ايپنا)، مهدوی كيا كه بعد از ديدن صحنه هايی از زلزله بم در شرايط روحی مناسبی قرار نداشت، در گفتگويی با اين خبرگزاری گفت: به هر طريقی كه بتوانم دوست دارم به هموطنانم كمك كنم كه برای انجام يك بازی خيريه اقدام كنند اما خوشبختانه پيش از آن، در اين زمينه تصميمات لازم را اتخاذ كردند.
از بازی تيم های منتخب قرمز و آبی با تيم ملی المپيک خيلی خوشحال شدم و دوست دارم خودم در اين بازی حاضر باشم خوشبختانه از من هم برای حضور در اين مسابه دعوت شده كه با كمال ميل اين دعوت را می پذيرم و حتما در اين بازی به ميدان می روم.
وی در ادامه گفت: همه وظيفه داريم كه در اين امر شركت كنيم. اين تصاوير واقعا دردناك است ما ورزشكاران بايد بيشتر احساس مسئوليت كنيم چون انتظار بيشتری از ما است. شايد با اين بازی تشريفاتی به نوعی خودمان را آرام كنيم. از مربيان و مديران و اهالی فوتبال می خواهم كه روز جمعه در ورزشگاه حاضر شوند.
من فكر می كنم آنهايی كه پدر هستند می توانند درد اين مصيبت را درک كنند و خودشان را جای مصيبت زدگان بگذارند ، خيلی سخت است.

علی كريمی مهاجم تيم الاهلی نيز برای حضور در بازی روز جمعه اظهار آمادگی كرد.
كريمی در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاری ورزش ايران (ايپنا) گفت: روز پنج شنبه تيم ما در حذفی، يك بازی حساسی دارد اما من دوست دارم كه برای بازی روز جمعه حتما به تهران بيايم و در اين ديدار بازی كنم.
كريمی اظهار داشت: اگر تماسی بگيرند و از من دعوت كنند حتما می آيم. می خواهم سهم كوچكی در اين قدم خير داشت باشم . برای من انجام كمك های نقدی و ... كافی نيست. برای آنكه خودم را راضی كنم و دلم آرام گيرد بايد در چنين حركتی حضور داشته باشم بازی كردن می تواند سهم ما را در اين قدم خير باشد.
كريمی در پايان گفت: همين مردم مشوق ما بودند و عامل پيشرفت ما و حالا بايد سعی كنيم تا گوشه ای از دينمان را ادا كرده باشيم. هميشه شرمنده آنها هستيم.
می خواهم به آنها بگويم كه از عمق وجودم متاثر هستم و با آنها همدردی می كنم.

XS
SM
MD
LG