لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۲۷

در ایران ۲۰ نفر دیگر به اتهام ارتکاب جرائم مرتبط با مواد مخدر اعدام شدند


به گزارش خبرگزاری ایرنا روز شنبه ۲۰ نفر در زندانی در کرج اعدام شدند. ایرنا سن این محکومان را ۳۵ تا ۴۸ ساله ذکر کرد. خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی می افزاید مأموران امنیتی مجموعاً ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از آنها ضبط کردند.

پیشتر، رسانه های ایران از اعدام ۱۲ نفر به اتهام قتل و قاچاق مواد مخدر ظرف دو روز خبر دادند.
خبرگزاری فارس به نقل از یک مقام قضایی می گوید شش قاچاقچی روز پنجشنبه در زندانی در شهر قم بدار آویخته شدند.

روز چهارشنبه گذشته نیز رسانه های ایران گزارش دادند که شش نفر به جرم ارتکاب قتل در تهران دار زده شدند.

سازمان عفو بین الملل می گوید ایران از نظر تعداد اعدام شدگان بعد از چین در دریف دوم قرار دارد و سال گذشته دست کم ۳۴۶ تن را اعدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا روز شنبه ۲۰ نفر اعدام شدند و سن این محکومان را ۳۵ تا ۴۸ ساله ذکر کرد. خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی اعلام کرد این ۲۰ تن روز شنبه در زندانی در کرج دار زده شدند، و اضافه می کند مأموران امنیتی مجموعاً ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از آنها ضبط کردند.

پیشتر، رسانه های ایران از اعدام ۱۲ نفر به اتهام قتل و قاچاق مواد مخدر ظرف دو روز خبر دادند. خبرگزاری فارس نیز به نقل از یک مقام قضایی می گوید شش قاچاقچی روز پنجشنبه در زندانی در شهر قم بدار آویخته شدند. همچنین روز چهارشنبه گذشته، رسانه های ایران گزارش دادند که شش نفر به جرم ارتکاب قتل در تهران دار زده شدند.

سازمان عفو بین الملل می گوید ایران از نظر تعداد اعدام شدگان بعد از چین در دریف دوم قرار دارد و سال گذشته دست کم ۳۴۶ تن را اعدام کرده است.

XS
SM
MD
LG