لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۳۴

امروز یکشنبه است


درود
امروز یکشنبه است
همانند جمعه روز بدی نیست .همانند شنبه از خون شهیدانمان گلگون نیست، نه اینکه هیچ خونی نیست اما هنوز خورشید به منطقه ای نرسیده است که گل ها شروع به روییدن می کنند.

امروز یکشنبه است
چرا سربازان سپاه کتونی پوشیده اند؟؟؟ آیا چکمه هایشان را فراموش کرده اند؟
امروز روز جالبی ست. ماشین های مخصوص حمل گوشت و مرغ از خطوط مخصوص اتوبوس رد می شوند، به به چه زیباست این خیابان آزادی، چه آسفالت تمیزی، بعضی از برادران بسیجی برای خوش آیند مردم چه زیبا باطوم هایشان را در هوا تکان می دهند آن هم در حالی که ترک موتور نشسته اند، مردم هم که از این نمایش خوششان آمده زیر لب چیز هایی می گویند که به دلیل شلوغی خیابان نا مفهوم است.

«اونجا رو»
عابری با صدای بلند این را گفت
بله حدسم درست بود واقعاً امروز روز جالبی ست
حدود ۵۰۰ موتور که پشت هر یک، دو نفر نشسته اند چه زیبا از خطوط مخصوص اتوبوس رد می شوند، آدم احساس امنیت می کند. اما صبر کن چرا این نیروها فقط سپر و باطوم و تفنگ و کلاهخود دارند؟ چرا لباس فرم ندارند؟ عجیب است شاید این ها مانند برادران سپاهی که یادشان رفته بود چکمه بپوشند، یادشان رفته لباس فرم بپوشند. چه قدر مردمی، چه قدر آرامشبخش. من خودم وقتی این پیراهن های خاکستری را میبینم که بیرون از یک شلوار پارچه ای سیاه قرار گرفته چه قدر احساس امنیت میکنم، مخصوصاً وقتی میبینی سر هر چهار راه ۵۰ نفر از این دوستان ایستاده اند!

وای چه قدر اتوبوس بین شهری، بغل بوستان پارک کرده است. وای چه قدر موتور پشت این کامیون هاست و...

امروز یکشنبه مردم هم عجیب شده اند به دوستم زنگ زدم مادرش برداشت وقتی سراغ دوستم را گرفتم گفت: «خدا رو شکر زندان اوین است» واقعاً این دوره زمانه مردم اینقدر مسئول شده اند که حتی از زندانی شدن پسر خلافکارشان ناراحت نمیشوند، مادرم نظرات خودش را دارد. فکر می کند چون پسرش الان در خیابان نیست خدا را شکر می کند اما من فکر می کنم این نظرات به خاطر این است که مادرم تلویزیون نگاه نمی کند. اگر مادرم تلویزیون نگاه می کرد می فهمید چه قدر خیابان ها امن است چه قدر مردم ما نظام را دوست دارند و تایید می کنند، بسیج چه نیروی شریف و مردمی است، اگر مادرم تلویزیون نگاه می کرد می فهمید این کسانی که در ۸ روز گذشته کشته شده اند افراد نفوذی منافقین و انگلیس و آمریکای جنایتکار هستند و اگر بیشتر دقت می کرد حتی می توانست وقایع را قبل از وقوع بفهمد مثلاً تلویزیون ما گفت قرار است بمب بگذارند و روز بعد یک بمب ترکید یا اینکه گفتند مسئولیت همه چیز با خودتان و فردا کلی مردم کشته شدند و از همه مهمتر اگر مادرم تلویزیون نگاه میکرد می فهمید چه قدر رهبر فرزانه است!

خلاصه امروز یکشنبه است و در فاصله اینکه این نامه را داشتم مینوشتم فهمیدم روز بدی هم هست به خاطر اینکه باز هم صدای گلوله آمد و پسری که داشت روی دیوار روبروی کافی نت می نوشت «برادر شهیدم ایران را پس می گیرد» بر زمین افتاد!

XS
SM
MD
LG