لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۱۴

گزیده روزنامه های پنجشنبه ۱۵ اسفند در ايران


اختلال شديد در شبكه دولتی تلفن همراه

روزنامه جمهوری اسلامی از «اختلال شديد در شبكه دولتی تلفن همراه» در روزهای اخير خبر می دهد و می نویسد این اختلالات «مردم را کلافه کرده است.» به نوشته جمهوری اسلامی، «قطع مكرر تماس» و «تحميل تماس های مكرر» به مشترک، «تاخير در ارسال پيامک های ارسالی» و يا «نرسيدن پيامک» از مهم ترين مشكلات شبکه دولتی تلفن همراه است.

جمهوری اسلامی در ادامه می نویسد «همه هزينه های ناشی از قطع مكرر تماس» از سوی «شهروندان» بايد پرداخت شود و شبكه مسئوليتی از اين بابت نمی پذيرد.جمهوری اسلامی در پایان می نویسد: اختلال در شبكه دولتی تلفن همراه در حالی تشديد شده است كه اين شركت دولتی در راستای سياست های اصل ۴۴ به جای رقابت با شبكه های خصوصی و گسترش كمی، باید در تدارک افزايش كيفيت شبكه و رضايت مشتركان باشد.


یک متهم در شیراز اعدام می شود

روزنامه خراسان در از تایید حکم اعدام یک پسر در دیوان عالی کشور را خبر داده است. به نوشته این روزنامه، وی متهم است که پس از مصرف مشروب، در یک باغ با دوست خود درگیر شده و او را با چاقو به قتل رسانده است. به نوشته این روزنامه، وی به زودی در زندان عادل آباد شيراز پای چوبه دار می رود.


تحصن در دانشگاه منابع طبيعی گرگان

روزنامه قدس از تحصن دانشجویان دانشگاه منابع طبیعی گرگان خبر داده است. علت این تحصن، مرگ يکی از دانشجويان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبيعی گرگان اعلام شده است. به نوشته قدس، دانشجويان رشته های مختلف این دانشگاه از ساعت ۶ عصر روز سه شنبه مقابل ساختمان مرکزی اين دانشگاه تحصن کردند.

بر اساس این خبر، «کيانا عبداللهی،» دانشجوی مشهدی، بر اثر ايست قلبي فوت کرده است و به گفته دانشجويان «نبود تجهيزات پزشکی» و «تأخير در رساندن وی به مراکز درمانی»، به مرگ این دانشجو منجر شده است.

سفر وزیر دادگستری سوریه به قبرس

روزنامه آفتاب یزد به نقل از «دو دیپلمات اروپایی» از تلاش وزیر دادگستری سوریه برای آزاد سازی یک کشتی توقیف شده ایرانی در آب های قبرس خبر می دهد.

بر اساس این خبر، «محمد الغفوری،» وزير دادگستری سوريه در اواخر ماه گذشته ميلادی به قبرس سفر کرده بود. آفتاب یزد می نویسد سفر غفوری به قبرس « به طور پنهانی» صورت گرفته بود تا وی با مقامهای قبرس برای تحويل گرفتن تمام و يا بخشی از بار اين كشتی به توافق برسد.

XS
SM
MD
LG