لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۰۴

دومين حضور حامد حدادی در NBA 


مسابقات بسکتبال ليگ حرفه ای NBA يکشنبه شب گذشته با برگزاری ۶ ديدار پيگيری شد که در مهمترين ديدارها تيم ممفيس گريزليز در دومين حضور رسمی حامد حدادی بازيکن ايرانی اين تيم موفق شد تيم قدرتمند دالاس ماوريکس را شکست دهد.

در اين بازی که در ورزشگاه فِدِکس فروُم شهرِ ممفيس در ايالت تنسی برگزار شد، تيم ممفيس پس از ۱۰ شکست پياپی در خانه خود، توانست با نتيجه ۱۰۲ به ۸۲ تيم دالاس موريكس را با شکست بدرقه نمايد. جالب آنکه تيم ممفيس در بيشتر زمان اين مسابقه نيز پيشتاز بود - نيمه اول اين مسابقه با برتری ٥٠ بر ٤٥ ممفيس به پايان رسيد.

او جی مايو با ۲۱ امتياز پُرامتيازآورترين بازيکن تيم ممفيس بود. همچنين مارک گاسول با ۱۹ امتياز و حکيم واريک با ۱۸ امتياز سهم عمده ای در پيروزی تيم ممفيس گريزليز داشتند.

حامد حدادی بازيکن ايرانی اين تيم نيز در اين بازی به مدت كمتر از ٢ دقيقه بازی كرد و موفق به كسب ١ ريباند دفاعی شد. در ديگر ديدارهای اين شب ، تيم واشنگتن ويزاردز با حساب ۸۰ به ۷۷ از سد تيم کليولند کاوالييرز گذشت، تورنتو راپتورز۱۰۸ به ۱۰۲ تيم اورلاندو مجيک را شکست داد، ديترويت پيستونز ۸۸ به ۸۷ لس آنجلس کليپرز را ناکام گذاشت، نيوويورک نيکس ۱۰۰ به ۸۸ تيم صدر نشين بوستون سلتيکس را به شکست مجبور نمود و لس آنجلس ليکرز ۱۰۰ به ۸۶ تيم پورتلند ترايل بليزرز را از پيش رو برداشت.

اين ديدار ها دوشنبه شب با ۵ مسابقه پيگيری ميشود.

XS
SM
MD
LG