لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۴

تيم ملی فوتسال ايران به ديدار تيم اوراگوئه خواهد رفت


در ششمين دوره مسابقات جام جهانی فوتبال داخل سالن؛ تيم ملی فوتسال ايران، که يکشنبه شب در دومين گام به مصاف ليبی قهرمان آفريقا رفت و موفق شد با نتيجه ٤ بر ٢ اين تيم را شكست دهد.

اين تيم سه شنبه شب در سومين پيکار خود به مصاف تيم اوراگوئه ميرود.

اما تيم ايران با پيروزی بر تيم ليبی اميدهايش برای صعود بيشتر شد. گل‌های ايران را در اين بازی محمد طاهری در دقيقه ٥ مصطفی هاشم‌زاده در دقيقه ٧ و ١٨ و مصطفی طيبی در دقيقه ٣٤ وارد دروازه ليبی كردند.

دو گل ليبی را ربيع در دقيقه ٢٠ و محمد رفاه در دقيقه ٢٤ به ثمر رساند. قضاوت اين ديدار برعهده اِليکس پرالتا از پاناما بود که به کشاورز از تيم فوتسال ايران و ناگی و راهوما از تيم ليبی کارت زرد نشان داد.

در پايان اين بازی ، درصد مالكيت توپ برای ايران ٥٥ درصد و برای حريف يعنی تيم ليبی ٤٥ درصد بود.
با اين پيروزی تيم ايران با ۴ امتياز در رده دوم گروه چهارم قرارگرفت.تيم های چک با ۳ و اوراگوئه و ليبی با يک امتياز رده های بعدی اين گروه را به خود اختصاص دادند.

در ديگر ديدار گروه D اين رقابت ها که پيش از اين مسابقه برگزار شد، اسپانيا با نتيجه ٤ بر صفر چك را از پيش روبرداشت تا با يك بازی بيشتر نسبت به ايران و كسب ٧ امتياز در رده‌ی اول گروه قرار گيرد.

همچنين در گروه C -روز يکشنبه، مصر ٦ بر دو چين را ناکام گذاشت و آرژانتين نيز در برابر تيم فوتسال اوکراين به تساوی ٢-٢ رضايت داد.


XS
SM
MD
LG