لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۳:۱۹

اوباما با تمرکز بر اقتصاد از رقیب انتخاباتی خود انتقاد کرد


باراک اوباما، نامزد احتمالی حزب دمکرات، در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طرح اقتصادی جدیدی را مطرح کرده است که به گفته او به خانواده های آمریکایی کمک خواهد کرد. سناتور اوباما همچنین جان مک کین، رقیب انتخاباتی و نامزد احتمالی حزب جمهوریخواه برای سمت ریاست جمهوری، را متهم کرد که به طور مرتب به نفع شرکت های بزرگ اقدام کرده است.

باراک اوباما، امروز (سه شنبه) در سخنرانی در ایالت جورجیا طرح های اقتصادی جدیدی را اعلام کرد که از گروه های آسیب پذیری همچون بیماران، کهن سالان و آنهایی که با احتمال ورشکستگی رو برو هستند، حمایت می کند.

سناتور اوباما همچنین از سناتور مک کین به خاطر پیشنهاد کاهش بیشتر مالیات شرکت های بزرگ و ثروتمند، انتقاد کرد. این در حالی است

که مک کین نیز می گوید طرح اوباما برای افزایش مالیات شرکت های بزرگ به اقتصاد آمریکا لطمه زده و باعث کاهش مشاغل در آمریکا می شود.

قرار است دو رقیب انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا روز سه شنبه در واشنگتن، به وقت محلی، در لیگ متحد شهروندان آمریکایی لاتین تبار سخنرانی کنند. این لیگ نماینده گروه مهمی از رای دهندگان آمریکایی است و دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری در تلاش برای جذب آنها هستند.

انتظار می رود دستکم ۹ میلیون شهروند لاتین ِ ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری امسال شرکت کنند.

XS
SM
MD
LG