لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۲۴

۲۱ نفر در جاده های ايران جان خود را از دست دادند


گزارشهای رسيده از ايران حاکی از آن است که روز گذشته ۲۱ نفر در جاده های ايران به علت واژگونی خودرو و سرمازدگی جان خود را از دست داده اند. بارش برف سنگين در روزهای گذشته در مناطق مرکزی و شمالی ايران سبب اختلال در رفت و آمدها و بسته شدنِ سی و يک جاده ارتباطی ايران شده است.

پليس راه ايران روز يکشنبه هشدار داده بود که به دليل بارش برف حدود پنجاه خودرو در جاده تهران- شمال زمينگير شده اند و در صورتيکه به آنها سوخت و امکانات نرسد احتمال بروز خطر برای سرنشينان آنها وجود دارد. اعلام اين آمار در حالی صورت ميگيرد که محمود احمدی نژاد، رييس جمهوری ايران، امروز دوشنبه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفته است سرمای حاکم بر سراسر کشور تا امروز تلفات جانی نداشته است، و اميدواريم تا پايان سرما هم تلفات جانی نداشته باشيم.

سرد شدن هوا در روزهای اخير و بارش شديد برف با قطع گاز در برخی استانهای ايران همراه بوده است، و همزمان کمبودهايی در زمينه تامين نيازهای اوليه مردم از جمله نان گزارش شده است. اين در حالی است که مقامهای جمهوری اسلامی ايران برای تامين کمبود سوخت در کشور تنها خواستارِ صرفه جويی بيشتر مردم در مصرف گاز شده اند.

XS
SM
MD
LG