لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۰۶

خروج زود هنگام آناستاشيا ميسکينا از مسابقات تنيس آزاد فرانسه


در جهان تنيس حرفه ای... آناستاشيا ميسکينا از روسيه نخستين مدافع عنوان قهرمانی تنيس آزاد فرانسه شده است که در مرحله گشايشی در بخش زنان بازنده ميشود.

روز دوشنبه در نخستين روز رقابتها در ورزشگاه معروف رولان گارو روی خاک رس در بيرون پاريس ميسکينا که اميددار پنجم فتح دوره مسابقات آزاد فرانسه به شمار ميآمد در رقابتش در مقابل ماريا سانچز لورنزو از اسپانيا با نتيجه ۴ـ۶، ۶ـ۴، ۰ـ۶ مغلوب شد، که اين يک شکست شوک آور برای او بود.

آناستاشيا ميسکينا در مورد شايعات مشکلات خانوادگی اذعان داشت که مادرش از يک بيماری شديد رنج ميبرد و حواس پرتی اين تنيس باز روس در مسابقه با رقيب اسپانيايی واضح مينمود.

در اين ميان، ليندزی داونپورت از آمريکا که در رده بندی جهانی تنيس زنان شماره يک و در تنيس آزاد فرانسه اميددار نخست است بر کاتارينا سربوتنيک از اسلوانی با نتيجه ۶ـ۳، ۲ـ۶، ۲ـ۶ غلبه کرد.

در ديگر مسابقات روز دوشنبه در تنيس آزاد فرانسه... الينا دمنسيوا از روسيه باربارا استريکووا از جمهوری چک را شکست داد. پتی اشنايدر از سوئيس يون جئونگ چو از کره جنوبی را مغلوب کرد و ورا زوناروا از روسيه ايون موسبرگر از اتريش را حذف کرد.

در مسابقات مردان، راجر فدرر از سوئيس که شماره يک جهان تنيس حرفه ای است، با نتيجه ۱ـ۶، ۴ـ۶، ۰ـ۶ دودی سلا از اسرائيل را شکست داد و رافائل نيدال از اسپانيا که تنها ۱۸ سال دارد ۱ـ۶ و ۶ـ۷ و ۱ـ۶ لارس بورگسميولر از آلمان را با باخت آشنا کرد.

XS
SM
MD
LG