لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۵۷

۱۴ تيم از ۱۶ تيم راهی به مسابقات حذفی NBA مشخص شدند


در حاليکه دو روز بيش از بازيهای فصل معمول ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، باقی نمانده است بجز دو مکان باقيمانده در بازيهای گروه کنفرانس شرقی، بقيه تيمهای شرکت کننده در بازيهای حذفی ليگ مشخص شده اند.

هشت تيم برجسته در دو کنفرانس شرقی و غربی به بازيهای حذفی راه می يابند. در گروه کنفرانس شرقی تيم فيلادلفيا سونتی سيکسرز در مکان هفتم و تيمهای نيوجرسی نتس و کليولند کاواليرز بطور برابر در مکان هشتم هستند، هر يک از سه تيم بايد در دو مسابقه ديگر بازی کند، ولی فقط دو تيم ميتوانند به بازيهای حذفی راه يابند.

نيوجرسی که در ۱۳ مسابقه از ۱۷ مسابقه آخر آن تيم در فصل جاری برنده شد، روز گذشته تيم فيلادلفيا را با نتيجه ۸۳-۱۰۴ شکست داد. وينس کارتر ۴۳ امتياز برای تيم نتس کسب کرد.

تيم کاواليرز در برابر تيم ديترويت پيستونز مدافع عنوان قهرمانی ليگ با نتيجه ۸۷-۹۰ با شکست روبرو شد که ششمين شکست تيم در هشت مسابقه بود.

اگر تيم فيلادلفيا در مسابقه بعدی آن برنده شود، و يا تيمهای نتس و کاواليرز در بازيهای بعدی با شکست روبرو شوند، تيم فيلادلفيا به مسابقات حذفی راه خواهد يافت.

تيمهای ميامی هيتس، ديترويت پيستونز، واشنگتن ويزاردز، شيکاگو بولز و اينديانا پيسرز از گروه کنفرانس شرقی به بازيهای حذفی ليگ راه يافته اند.

از گروه کنفرانس غربی نيز تيمهای فينيکس سانز، سان آنتونيو اسپرز، سياتل سوپرسونيکس، دالاس ماوريکس، هوستون راکتس، ساکرامنتو کينگز، دنور ناگتس و ممفيس گريزليز راهی شرکت در بازيهای حذفی شده اند.

XS
SM
MD
LG