لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۲۷

سرنوشت جواد نکونام؛ از ترک نیمکت فولاد خوزستان در قطر تا احتمال نشستن بر نیمکت تیم‌ملی در خارک!


با کناره‌گیری جواد نکونام از سرمربی‌گیری فولاد، گمانه‌زنی‌ها از نزدیک شدنش به تیم ملی قوت گرفت.
با کناره‌گیری جواد نکونام از سرمربی‌گیری فولاد، گمانه‌زنی‌ها از نزدیک شدنش به تیم ملی قوت گرفت.

باشگاه فولاد خوزستان در بیانیه‌ای از موافقت با استعفای جواد نکونام سرمربی این تیم از سوی هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان خبر داد.

باشگاه فولاد خوزستان در بیانیه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد اعلام کرد این موافقت به «احترام درخواست هواداران و طرح درخواست‌های غیرمنطقی نکونام» امضا شده است.

به گفته مرادی، سخنگوی باشگاه فولاد تصمیم بر این است که حمید رجبی جانشین نکونام و به عنوان سرمربی تیم معرفی شود.

جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان پس از آن‌که تیمش طعم پیروزی مقابل الفیصلی عربستان را در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا چشید و به جمع چهار تیم برتر غرب آسیا صعود کرد در اقدامی «شوکه کننده» از سمت خود استعفا داد و از هدایت این تیم کناره‌گیری کرد.

جواد نکونام‌ پس از پیروزی در نشست خبری با اشاره به افتخارات بدست آورده در باشگاه فولاد گفت «حرمت و شان مربیگری او در این تیم حفظ نشده از این رو دیگر روی نیمکت فولاد نمی‌نشیند.»

باشگاه فولاد خوزستان پس از یک روز چانه‌زنی درنهایت با استعفای این مربی به دلیل آنچه «درخواست‌های غیر منطقی» عنوان شده موافقت کرد.

نکونام در حالی با نیمکت فولاد خوزستان خداحافظی می‌کند که چندی پیش مهدی تاج؛ رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی از او به‌عنوان‌ یکی از گزینه‌های سرمربی‌گری تیم ملی در جام ملت‌ها یاد کرده بود. حال با این موافقت گمانه‌زنی‌ها بر این است که نکونام یک گام به سرمربی شدن در تیم ملی نزدیک‌تر شده است.

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال قرار است تا چند روز دیگر در «خارک» تصمیم خود را درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی نهایی کنند.

XS
SM
MD
LG