لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۱۸

واقعیت‌هایی از داخل ایران| بیمارستانی که نمایشی افتتاح شده بود یک روزه تعطیل شد

بیمارستانی که نمایشی افتتاح شده بود یک روزه تعطیل شد

بیمارستان مادر مشهد که سوم آذر امسال توسط حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر مستعفی بهداشت درمان و آموزش افتتاح شده بود، با گذشت ۴۸ روز هنوز بیماری پذیرش نکرده است.

یکی از کارکنان بیمارستان گفته است: پس از افتتاح رسمی به ما اعلام کردند فعلا این بیمارستان پذیرش بیمار نخواهد داشت و پس از شروع به کار مجددا از شما دعوت به همکاری خواهیم کرد.

همچنین به گفته مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مدیران بیمارستان پس از افتتاح به دنبال انعقاد قرارداد با بیمه ها رفتند و پذیرش بیمار را به بعد از قرارداد موکول کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

سهم کارگران خودروسازی‌ها از افزایش قیمت: صفر

درحالی که مدیران خودروسازی‌ها بابت افزایش تولید و فروش «کارانه دهان پرکنی» می‌گیرند اما دستمزد یک کاگر با ۱۵ سال سابقه و با دو شیفت کار «در بهترین حالت» ۳ میلیون تومان است.

یک کرگر خودروسازی درباره اختلاف دستمزد کارگران با مدیران می‌گوید «یک مدیر فروش، ماهی پنج تا شش میلیون تومان. یک مدیر رده بالا هم بسته به اینکه در چه بخشی کار کند، ۱۰، ۲۰، ۳۰ میلیون تومان.»

این درحالی است که میانگین خط فقر در شهر تهران بر مبنای اظهارات محمدرضا واعظ مهدوی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهریور ماه امسال ۵ میلیون تومان است.

منبع: ایلنا

یک مدیر ارشد مالی – صنعتی در زندان

«رضا عاصم نخجوانی» مدیرعامل بزرگترین زیرمجموعه‌ی صندوق ذخیره فرهنگیان، از سوی وزارت اطلاعات بازداشت شده و در بند ۲۰۹ زندان اوین به‌ سر می‌برد.

این مدیر مالی ارشد پیش از این در بسیاری از خودروسازی‌های ایران پست‌های کلان مدیریتی را برعهده داشته است.

منبع: انصاف نیوز

XS
SM
MD
LG