لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۰۹

دردسر همسر دیکتاتور زیمبابوه: شکایت مدل ۲۰ ساله در آفریقای جنوبی


خانم گریس موگابه، ۵۲ ساله پیشر هم به یک عکاس حمله کرده بود.
خانم گریس موگابه، ۵۲ ساله پیشر هم به یک عکاس حمله کرده بود.

گریس موگابه همسر دیکتاتور زیمباوه با شکایت یک مدل ۲۰ ساله اهل آفریقای جنوبی مواجه شده که می گوید به او حمله کرده است. با این حال او سعی کرده از مصونیت دیپلماتیک استفاده کند تا محاکمه نشود.

به گزارش آسوشیتدپرس، «گابریلا انگلس» مدل ۲۰ ساله آفریقای جنوبی، از گریس موگابه شکایت کرده و با نشان دادن خراش ها بر پیشانی خود گفته، در یک هتل در حومه شهر ژوهانسبورگ، خانم موگابه او را مورد حمله قرار داد و گارد محافظ همسر رئیس جمهوری زیمبابوه نیز جلو حمله را نگرفته است.

رسانه های آفریقای جنوبی گزارش دادند قرار بود گریس موگابه روز سه شنبه در دادگاه حاضر شود اما در نهایت او از مصونیت دیپلماتیک استفاده کرد و وکلایش در دادگاه حاضر شدند.

گابریل انگلس می گوید از سوی همسر رئیس جمهوری زیمباوه مورد حمله قرار گرفته است.
گابریل انگلس می گوید از سوی همسر رئیس جمهوری زیمباوه مورد حمله قرار گرفته است.

«گابریلا انگلس» مدل ۲۰ ساله آفریقای جنوبی می گوید در حالی که خانم موگابه پشت سرهم به صورتش پنجه می کشیده، سراسیمه بوده و نمی توانسته از اتاق خارج شود. حتی نمی دانسته است چه کسی او را مورد حمله قرار داده است.

پلیس با تایید شکایت مدل جوان، گفته است آثار ضرب و جرح بر بدن گابریل هویداست.

رابرت موگابه ۹۳ ساله، از سال ۱۹۸۰ رهبری زیمبابوه را ابتدا در مقام نخست وزیر و سپس در مقام رئیس جمهوری مادام العمر بر عهده داشته و در نظر دارد برای سال آینده نیز خود را نامزد مقام ریاست جمهوری کند.

گریس موگابه که در سال ۱۹۹۶ با رئیس جمهوری ازدواج کرده است از آقای موگابه می خواهد با توجه به سن بسیار بالایش کسی را به عنوان جانشین خود معرفی کند.

لازم به یاد آوری ست که «گریس موگابه» درسال ۲۰۰۹ نیز به یک عکاس خبرنگار در هنگ کنگ حمله کرد و او را کتک زد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG