لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۰۱

روایت وکیل یکتا ناصر از حضور در دادسرای جنایی؛ نفهمیدیم چه شد


یکتا ناصر و همسر سابقش، منوچهر هادی
یکتا ناصر و همسر سابقش، منوچهر هادی

توحید بختیاری، وکیل یکتا ناصر در مورد اتفاقاتی که در تعطیلات نوروز برای این بازیگر رخ داد به روزنامه «اعتماد» گفته است که «نفهمیدم چرا از دادسرای جنایی سر در آوردیم.»

وکیل یکتا ناصر درباره حضور در دادسرای جنایی گفته است در دادسرای جنایی یک سری پیش شرط‌هایی برای موکل بنده مطرح شد مبنی بر اینکه باید پستی که منتشر شده برداشته و تعهد داده شود هر هفته فرزند مشترک را تحویل آقای هادی بدهند.

این وکیل دادگستری تاکید کرده که از دادسرای فرهنگ و رسانه تماس گرفتند و گفتند پرونده شکایت شما علیه آقای هادی به ما ارجاع شده است و نمی‌دانیم چرا شما به دادسرای جنایی رفتید.

به گفته بختیاری مراجعه به دادسرای جنایی طبق هیچ گونه دستور و ابلاغیه‌ای صورت نگرفته بود و مشخص نشد چرا پرونده به دادسرای جنایی کشیده شد و چرا تلفنی به آنجا دعوت و بر چه اساسی از یکتا ناصر تعهد گرفته شد.

در نخستین روز فروردین ویدئوی یکتا ناصر، بازیگر سینما و تلویزیون، در اینستاگرام که گریه‌کنان از «دزدیدن» دختر خردسالش، سوفیا، به وسیله همسر سابقش خبر می‌داد با واکنش گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد.

پس از این ویدیو، منوچهر هادی، کارگردان و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون، که برخی او را «وابسته به جمهوری اسلامی» می‌دانند همسر سابقش را به «ناخوش احوالی و برخورد احساسی» متهم کرد و نوشت که دخترش، سوفیا، چهار روز پیش او خواهد ماند.

خبرگزاری «میزان» وابسته به قوه قضاییه جمهوری اسلامی نیز در واکنش به این خبر ادعا کرد که «موضوع عنوان شده فقدان یا آدم‌ربایی نیست.»

پس از مراجعه این دو فرد به دادسرای جنایی، قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران با انتشار تصویری در فضای مجازی نوشت: «امروز این دو هنرمند عزیز با حضور در دادسرای جنایی مشکل ایجاد شده در خصوص فرزند مشترک خود را حل و فصل نمودند.»

یکتا ناصر در واکنش به این پست اعلام کرد که «جناب شهریاری و همکاران محترم ایشان در دادسرای جنایی مرحمت فرمودند بعد از کلی نصیحت و خط و نشان برای من و آموزش غریزه و مسئولیت مادری به من مادر و قول صریح گرفتن از من که نه خودم و نه وکیلم دهان باز نکنیم تا مبادا ذات ملوکانه عالیجناب هادی مکدر شود.»

XS
SM
MD
LG