لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۴۸

دوست و دستیار ویتنی هیوستون در کتاب خاطراتش مدعی شد که این خواننده و بازیگر فقید آمریکایی همجنسگرا بوده است


ویتنی هیوستون، خواننده و بازیگر فقید آمریکایی، با یک زن رابطه عاشقانه داشته است.

رابین کرافورد، دستیار شخصی و دوست صمیمی خانم هیوستون در کتاب خاطرات جدیدش به نام «ترانه ای برای تو: زندگی من با ویتنی هیوستون» می گوید ویتنی هیوستون نگران بود رابطه عاشقانه‌‌اش با او لطمه های جبران ناپذیری حرفه‌ای به همراه داشته باشد و به آن پایان داد.

این رابطه به سال‌‌ها پیش از فیلم «بادیگارد» و شهرت جهانی ویتنی هیوستون بازمی‌‌گردد.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان به نقل از خاطرات خانم کرافورد، رابطه این دو نفر در دوره دبیرستان آغاز شد؛ زمانی که به گفته کرافورد آنها «دو بچه عاشق از نیوجرسی» بودند.

در آن زمان، رابطه میان دو فرد همجنس هنوز یک تابوی اجتماعی بود و از بیماری ایدز به عنوان «سرطان همجسنگرایان» یاد می شد.

کرافورد می گوید ویتنی هیوستون او را به خاطر آن که دوستش نداشت پس نزد، بلکه از عاقبت فاش شدن رابطه دو زن سیاه پوست واهمه داشت.

در نهایت، ویتنی هیوستون در سال ۱۹۹۲ با بابی براون، ستاره موسیقی «آر اند بی»، ازدواج کرد و تا سال ۲۰۰۶ همسر او باقی ماند.

ویتنی هیسوتون در کنار همسر و دخترش
ویتنی هیسوتون در کنار همسر و دخترش

او مدتی نیز به «ادی مورفی»، بازیگر نزدیک شده بود و آنطور که خانم کرافورد در کتاب خاطراتش می نویسد بسیار مشتاق بود به رابطه با او ادامه دهد ولی مورفی سر یکی از قرارهای‌شان حاضر نشد و دل ویتنی را شکست.

کرافورد همچنین ادعا می‌کند ادی مورفی در روز عروسی هیوستون به او تلفن کرده و گفته که ازدواجش با بابی براون کاری اشتباه است. ادی مورفی در مورد این ادعا اظهار نظر نکرده است.

ویتنی هیوستون در سال ۲۰۱۲ در وان حمام خفه شد. به گزارش گاردین، براون در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۶ انجام داد گفته بود: «اگر رابین [کرافورد] در زندگی هیستون مانده بود، او امروز زنده بود ... او [ویتنی هیوستون] دیگر هیچ دوست نزدیکی نداشت.»

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG