لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۵۹

خبرهایی از جام جهانی - ٢


تیم ملی فوتبال آمریکا خود را آماده دیدار در برابر تیم ملی انگلیس کرده است.

لاندن داناوان، هافبک تیم ملی فوتبال آمریکا، پس از تمرین روز گذشته در استادیوم پیلدیچ، از آمادگی خود و تیمش برای برگزاری دیدار نخست در برابر تیم ملی انگلیس خبر داد. تیم ملی آمریکا که در سال ۱۹۳۰به مرحله نیمه نهایی جام جهانی صعود کرده، به عنوان تیم نخست از منطقه آمریکای شمالی، مرکزی و دریای کارائیب به این مسابقات راه یافته است.

در همین حال تیم ملی فوتبال برزیل، خود را آماده دیدار نخست در برابر کره شمالی می کند، گیلبرتو سیلوا، هافبک تیم ملی برزیل، از فشار موجود بر روی بازیکنان برای پیروزی در این دیدار خبر داد. قهرمان پنج دوره این مسابقات و تیمی که از او به عنوان یکی از بختهای مسلم قهرمانی جام نام برده می شود، در گروه مرگ، به همراه تیمهای کره شمالی، پرتغال و ساحل عاج قرار دارد.

تیم ملی فوتبال ایتالیا در حالی که چهارشنبه وارد آفریقای جنوبی شد، برای دفاع از عنوان قهرمانی اش با تردید کارشناسان روبروست. مارچلو لیپی، سرمربی ایتالیا که با این تیم به مقام قهرمانی مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶ دست یافته، ابراز امیدواری کرد که این تیم با بازیهای زیبا، پاسخ همه منتقدان را خواهد داد.

در فاصله یک روز مانده به آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال، تیمها و هوارداران خود را به آفریقای جنوبی میرسانند.

امروز، تیمهای فوتبال ساحل عاج و سوئیس وارد کشور میزبان شدند. این در حالیست که همه نگاهها به دیدیه دروگبا، مهاجم ساحل عاج است که حضورش در این جام، به دلیل شکستگی دست در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در فاصله یک روز مانده به آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال، طرفداران این رشته ورزشی، همچنان در حال ورود به کشور میزبان این مسابقات هستند. این هواداران که از همه نقاط دنیا برای دیدن این رویداد ورزشی، راهی قاره سیاه شده اند، خود را آماده دیدار افتتاحیه، بین تیمهای آفریقای جنوبی و مکزیک می کنند.

XS
SM
MD
LG