لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۰۹

جام جهانی: چند خبر از جام جهانی


یکی دیگر از تیمهای مدعی فتح جام امروز وارد آفریقای جنوبی شد.

تیم ملی فوتبال انگلیس امروز، وارد فرودگاه بین المللی تامبو در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی شد. این تیم به مربیگری فابیو کاپلوی ایتالیایی، در کمپ ورزشی رویال بافوکنگ در نزدیکی سان سیتی اقامت خواهد داشت. تیم ملی انگلیس، به همراه تیمهای آمریکا، الجزایر و اسلونی، در گروه سی قرار دارد.

یکی از تیمهای هم گروه انگلیس، تیم ملی فوتبال الجزایر در حالیکه ، هفته آخر آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی فوتبال، در نورنبرگ آلمان می گذراند، امید زیادی برای صعود از این گروه دارد. امروز سرمربی این تیم، رباه سادانه، اعلام کرد که هیچ فشاری را برای سومین جام جهانی اش احساس نمی کند. سادانه تنها مربی آفریقایی حاضر در این مسابقات خواهد بود.

تیم ملی فوتبال غنا هم خود را برای دومین حضورش در تاریخ جام جهانی آماده می کند. این تیم که در دوره پیش این مسابقات در مرحله یک شانزدهم نهایی با سه گل مغلوب تیم ملی برزیل شده بود، امیدوارست در این دوره عملکرد بهتری از خود بر جای گذارد. غنا که با تیمهای آلمان، صربستان و استرالیا در یک گروه قرار دارد، هافبک صاحب نام خود، مایکل اسین را بدلیل مصدومیت از ناحیه زانو در اختیار نخواهد داشت.

XS
SM
MD
LG