لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۲۵

نمایش مد فرشته‌های «ویکتوریا سکرت» امسال لغو شد


نمایش مد لباسهای زیر «ویکتوریا سکرت» ۲۰۱۸
نمایش مد لباسهای زیر «ویکتوریا سکرت» ۲۰۱۸

«شانینا شیک» مانکن استرالیایی، می‌گوید که نمایش مد «ویکتوریا سکرت» امسال لغو شده است.

به گزارش هافینگتون پست، خانم شیک در مصاحبه ای با روزنامه بریتانیایی «دیلی تلگراف» گفت: «متأسفانه نمایش مد ویکتوریا سکرت امسال برگزار نخواهد شد. این چیزی است که به آن عادت ندارم. چون هر سال این موقع تعلیم می دیدم که چطور یک فرشته [در این نمایش] باشم.»

شانینا شیک - جشنواره کن، فرانسه ۲۰۱۹
شانینا شیک - جشنواره کن، فرانسه ۲۰۱۹

​این مانکن ۲۸ ساله گفت: «ولی من مطمئن هستم که در آینده اتفاق هایی خواهد افتاد، و این چیزی است که کاملاً از آن مطمئنم. من اطمینان دارم که آنها تلاش می‌کنند تا در زمینه برندسازی و نیز راه های جدید برای برگزاری این برنامه کار کنند؛ چون این بهترین نمایش [مد] جهان است.»

این خبر با این که بسیار تکان دهنده بود، اما پس از آن که «لس وکسنر»، مؤسس و مدیر عامل اجرایی شرکت «ال برند» (کمپانی مادر ویکتوریا سکرت) در ماه مه اعلام کرد که این نمایش مد ممکن است از شبکه تلویزیونی «سی ان بی سی» خارج شود، بسیاری منتظر دیدن تغییراتی در این برنامه بودند.

آقای وکسنر افزود که باید «این نمایش مد سنتی را مورد تجدید نظر قرار دهند،» به خصوص پس از این که سال گذشته این برنامه پائین‌ترین درجه (رتبه بندی) را در تاریخ داشت.

به گفته آقای وکسنر، صنعت مد رو به تغییر است و آنها نیز باید با آن پیش بروند. وی گفت: «با توجه به این مسئله، تصمیم گرفته ایم در مورد نمایش مد سنتی ویکتوریا سکرت بازاندیشی کنیم. ما فکر نمی کنیم که در آینده شبکه‌های تلویزیونی [بستر] مناسبی برای کار ما باشند.»

نمایش مد لباس‌های زیر زنانه ویکتوریا سکرت از سال ۱۹۹۵ تاکنون همه ساله برگزار شده است.

ویکتوریا سکرت تا زمان انتشار این مطلب به تماس‌های هافینگتون پست برای تایید صحت این خبر پاسخ نداده است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG