لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۵۸

اجرای برنامه تلویزیونی طنز یکشنبه شب توسط دونالد ترامپ


ترامپ در برنامه طنز "یکشنبه شب، زنده"
ترامپ در برنامه طنز "یکشنبه شب، زنده"

دونالد ترامپ، میلیاردر آمریکایی، که برای کسب کاندیداتوری حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری بعدی آمریکا تلاش می‌کند، سه‌شنبه شب میزبان برنامۀ زنده تلویزیونی طنز شنبه شب (Saturday Night Live)در شبکه ان بی سی آمریکا بود.

دونالد ترامپ در این برنامه کمدی ۹۰ دقیقه‌ای چندین کار بامزه انجام داد، از جمله اینکه ادای انریکه پنیا نیتو، رئیس جمهوری مکزیک را درآورد.

در مقابل، هنرپیشه‌ای که نقش رئیس جمهوری مکزیک را ایفا می‌کرد یک برگه چک به عنوان پوزشخواهی بابت بهای گزاف دیوار بین آمریکا و مکزیک به آقای ترامپ تسلیم کرد و گفت: "همانطور که تاریخ نشان می‌دهد، هیچ چیزی مثل یک دیوار نمی‌تواند دو کشور را به هم نزدیک کند."

و آقای ترامپ هم در پاسخ گفت: "من که به شما گفته بودم، و از شما هم سپاسگزارم که کانال تلویزیونی اسپانیایی زبان تله موندو را بخاطر من کلا انگلیسی زبان کردید."

در این میان، ده ها تظاهرات کننده در یک راه پیمایی در خیابان‌های نیویورک، شهری که این نمایش کمدی از آنجا پخش می‌شد، نسبت به حضور آقای ترامپ در این برنامه اعتراض کردند.

نارضایتی این گروه از صحبت‌هایی است که آقای ترامپ طی مبارزات انتخاباتی خود علیه لاتین تباران که به طور غیرقانونی ساکن آمریکا هستند، عنوان کرده و آنان را جنایتکار و دزد و متجاوز خوانده است.

نکته جالب توجه این است که پیش از آقای ترامپ تنها ۸ سیاستمدار میزبان این برنامۀ زندۀ تلویزیونی بوده‌اند. گزارش شده است این یکی از پربیننده ترین برنامه های طنز شنبه شب بوده است.

XS
SM
MD
LG